Весняний 5-й мандрівний табір «Стежками князів Острозьких»

Із 24 по 26 травня на Рівненщині відбувався п'ятий Весняний мандрівний табір “Стежками князів Острозьких”. Він об“єднав молодь із різних куточків України.Цьогоріч стежками князів мандрували учасники ...

DSC_0269
Весняний 5-й мандрівний табір «Стежками князів Острозьких»

Із 24 по 26 травня на Рівненщині відбувався п’ятий Весняний мандрівний табір “Стежками князів Острозьких”. Він об“єднав молодь із різних куточків України.

Цьогоріч стежками князів мандрували учасники із Рівненщини, Волині, Тернопільщини, Вінниччини, Львівщини, Херсонщини, Хмельниччини та Києва. Також були студенти з Донецької, Житомирської та Черкаської областей.

Табір відбувся за підтримки управління молоді та спорту Рівненської ОДА, відділу молоді та спорту Острозької міської ради та відділу освіти Острозької РДА.

DSC_0452Впродовж трьох днів 40 учасників подолали 50 км. Під час мандрівки насолоджувалися природними перлинами Рівненщини, відчували себе частиною історії часу визвольної боротьби воїнів УПА, випробовували свої кулінарні здібності під час приготування їжі, а також доклали усіх сил при підготуванні вечірньої ватри. Важливо також, що  мали можливість отримати навики з військової підготовки.

DSC_0269

НЕЗАБУТНЬО! Так, мої плечі все ще пам’ятають важкий наплічник, тіло – численні укуси комарів, а ноги – десятки кілометрів. Але я також яскраво пам’ятаю емоції, відчуття від пережитого, від взнаного (а дізналась я ду-у-уже багато корисного). І люди. Це найголовніше у “Стежках”ділиться своїми враженнями від табору Оксана Кривіцька.

 

“Подібні табори сприяють патріотичному вихованню молоді, введенню здорового способу життя, популяризують місцеву історію. Ми дякуємо та сподіваємося на подальшу співпрацю учасникам табору, нашим друзям та партнерам, які допомагали в організації та проведенні. Цим табором ми показуємо, що і у нас є такі чудові місця від яких захоплює подих – не потрібно для цього їхати за кордон”. Цьогоріч від час табору у визначних місцях нами були встановлено інформаційні стенди. Також ми направили Звернення до Мінкультури та ДержКіно України про визнання фільму про бій під Гурбами – 1944, як одного з пріоритетних національних фільмів та включення його до програми відтворення та розповсюдження національних – каже засновник Весняного мандрівного табору “Стежками князів Острозьких” Юрій Устимчук.

61124282_365116784354479_5811244970878697472_n

 


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Безкоштовні юридичні консультації для населення, представників громадського сектору та волонтерів

Реєстрація на отримання грошової допомоги для родин ВПО в Тернопільській та Хмельницькій області

Заява про неприпустимість відновлення куріння у приміщеннях на робочих місцях через тютюнову поправку №20 у законопроєкті №5616

В Україні створено інструмент, який дозволяє відслідковувати зміну риторики роспропагандистів

Реєстрація на серію воркшопів та закритих зустрічей з відбудови та розвитку власних ресурсів під час війни

«Своїм прикладом хочу показати, як можна допомагати»: дніпровський музикант евакуює людей із Донеччини