Вчителів і викладачів безкоштовно навчатимуть управлінню БПЛА

Сфера управління дронами активно розвивається і відкриває нові можливості для зайнятості та професійної реалізації. Високотехнологічні галузі надають найбільше можливостей для працевлаштування та ...

Додано:
Yuliia_ITA

DroneArticle4
Вчителів і викладачів безкоштовно навчатимуть управлінню БПЛА

Сфера управління дронами активно розвивається і відкриває нові можливості для зайнятості та професійної реалізації. Високотехнологічні галузі надають найбільше можливостей для працевлаштування та кар’єрного зростання в Україні. Розвиток даного напрямку має нас привести до конструювання, програмування із використання ШІ в дронах – створення власної української індустрії проектування і розробки БПЛА.

Влітку 2023 року Вінницька ІТ-Академія створила КАФЕДРУ ДРОНІВ – проект, який спрямований на те, щоб навчити українців – управляти, складати а надалі – програмувати та конструювати дрони різних видів.

І вже з грудня цього року стартує пілотний проект підготовки вчителів, викладачів навчальних закладів Вінницької області.

В рамках проекту безкоштовно навчатимемо по одному представнику від закладу освіти будь-якої рівня і форми власності. З метою створення в майбутньому такого ж навчального центру на базі кожного закладу освіти. І з перспективою поширення даного досвіду на всі області України” – повідомив Роман Мельник, директор Вінницької ІТ-Академії.

Базовий Курс управління БПЛА становить 32 години та включає – теоретичні основи конструювання, програмування, аеродинаміки та навички складання, ремонту і управління сучасними БПЛА. Курс триває – 1 місяць, 4 заняття на тиждень. Кожне заняття складається із двох частин – теоретичної і практичної. Після здачі екзамену з пілотування на симуляторах студенти переходять до навчального етапу управління в реальних умовах.

Теоретична частина курсу також розроблена і доступна для проходження дистанційно.

*Впродовж навчання кожен студент власноруч збере один дрон, який передаємо нашим українським захисникам!

*Підготовку військових КАФЕДРА ДРОНІВ проводить – БЕЗКОШТОВНО.

Зареєструватись на навчання можна на сайті КАФЕДРИ ДРОНІВ – https://drone.intita.com/

КАФЕДРА ДРОНІВ постійно складає і передає дрони для бойових підрозділів українських захисників! На сайті є можливість кожному долучитись до підтримки українських захисників. Усі залучені кошти від Ваших донатів ідуть виключно на закупівлю необхідних матеріалів для складання дронів і їх передачі українським захисникам!

Навіть найменша підтримка робить нас сильнішими і наближає до перемоги!


Тематика публікації:                  

Останні публікації цього розділу:

Детінізація тютюнового ринку та результати євроінтеграційної акцизної політики в Україні

Акліматизуватись до змін в часи кризи

Курс з цифрової освіти для українських школярів продовжує роботу у 2024 році

Запровадження громадського бюджету в умовах воєнного стану: роз’яснення експертів U-LEAD

«Майдан навчив нас вірити у перемогу»: обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»

День пам’яті майданівця та Героя України Тараса Матвіїва провели у Музеї Майдану