Важливий крок до ефективності самоврядування Баштанської ОТГ

...Зроблять місцеві депутати, підтримавши на травневій сесії проект рішення #ГромадськаПрефектура – ініціативи Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.Вітаємо команду міського голови ...

Додано:
frgn

громадська префектура
Важливий крок до ефективності самоврядування Баштанської ОТГ

…Зроблять місцеві депутати, підтримавши на травневій сесії проект рішення #ГромадськаПрефектура – ініціативи Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії.

Вітаємо команду міського голови Івана Рубського, членів міськвиконкомів, що зробили реальні практичні кроки по виконанню рекомендацій аудиту, що були Вам презентовані на жовтневому круглому столі у міськраді!

Дякуємо експерту програми DOBRE пані Семенець за допомогу у розробці згаданого проекту рішення!

Шановні депутати!

Ваші голоси «ЗА» оприлюднені на офіційному сайті ОТГ проект рішення дозволять Вам:

По-перше, зробити більш дієвим контроль за ефективністю посадовців та працівників комунальних установ і підприємств Баштанської громади;

По-друге, захистити себе і місцевих посадовців від можливих покарань державних і фіскальних органів, виконавши вимоги Ст. 26 Бюджетного кодексу України та відповідний пакет НПА;

По – третє, запровадити дієвий інструмент захисту інтересів Ваших виборців при виконанні Ваших рішень для блага громади.

Зокрема, громада черговий раз зможе підтвердити своє лідерство у рейтингах прозорості, підзвітності місцевих бюджетів та продемонструє інноваційну практику по запровадженню української версії європейської СУЯ- системи управління якістю у місцевому самоврядуванні.

Запровадження СУЯ було ознакою таких місцевих громад — лідерів як м Вінниця, Бориспіль, що отримав сертифікати ISO 90001-2008 демонструють кращі ніж інші місцеві громади показники якості муніципальних послуг та ефективності місцевих бюджетів.

Тепер і Баштанська міська ОТГ  має шанс приєднується до цього елітного клубу

Нагадуємо, що  напрацювання Мережі по ії запровадженню обговорено на лютневому круглому столі в Українському кризовому медіа-центрі та у порядку денного публічних консультацій, що заплановані Міністерством фінансів України одразу після закінчення обмежень COVID-19.

Пост- реліз лютневого круглого столу на

Михайло Золотухін,

Директор ГО «Фонд розвитку м. Миколаєва», координатор #ГромадськаПрефектура

Громадський аудит проведено рамках проекту «Внутрішній контроль та аудит – як основа підвищення ефективності місцевих бюджетів у 4-х регіонів України», якій реалізує ГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» за підтримки Уряду Великої Британії  та в рамках діяльності «Мережі ресурсних центрів із розвитку місцевої демократії».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Новий адмінтерустрій: тези за результатами відкритої дискусії

Місто-сад запустили навчальний курс про освітні простори

Вплив COVID-19 і брак фахівців паліативної та хоспісної медицини

Антикорупційний Лікбез пройшов в Менській громаді на Чернігівщині

Експерти обговорили необхідність закону, що б захищав соціальне підприємництво

Розпочався проєкт «Українці-рятівники. Марафон історій»