ВАОТГ та МОЗ організують спільні заходи та консультації для громад

2 квітня за ініціативи Всеукраїнської Асоціації ОТГ відбулася зустріч із Міністром охорони здоров’я України Максимом Степановим. Асоціацію представили Олександр Корінний (голова ВАОТГ), Валентина ...

Додано:
Valeria Chernous

1 (3)
ВАОТГ та МОЗ організують спільні заходи та консультації для громад

2 квітня за ініціативи Всеукраїнської Асоціації ОТГ відбулася зустріч із Міністром охорони здоров’я України Максимом Степановим. Асоціацію представили Олександр Корінний (голова ВАОТГ), Валентина Полтавець (виконавча директорка ВАОТГ), Андрій Прокопенко (заступник виконавчої директорки ВАОТГ).

Говорили про налагодження постійного діалогу між Всеукраїнською Асоціацією ОТГ та Міністерством охорони здоров’я. Адже саме такий діалог необхідний для співпраці та координації, з метою вирішення проблемних питань у сфері охорони здоров’я на рівні громад.

Представники ВАОТГ ініціювали розмову щодо проблем первинного рівня медицини, запропонували розглянути питання введення сільського коефіцієнту та збільшення капітаційної ставки у 2022 році.

Наступним предметом розмови став вторинний рівень медицини. Йшлося про проблеми з передачею закладів медицини вторинного рівня до громад. А також – про потребу розробки окремого виду угод про міжмуніципальне співробітництво у сфері охорони здоров’я.

У підсумку, команда Асоціації ОТГ та Максим Володимирович домовилися про проведення спільних вебінарів, надання інформаційних роз’яснень, методичного супроводу громад через платформу охорони здоров’я Всеукраїнської Асоціації ОТГ.

ВАОТГ стурбована новою високою хвилею захворюваності на COVID-19 та ситуацією з пандемією в цілому. Громади активно долучаються до вирішення питань у галузі охорони здоров’я, залучаючи кошти з місцевих бюджетів. Але питання розмежування повноважень між державою та місцевим самоврядуванням є надактуальним.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Товариство "Добро" організовує допомогу дітям у с.Кобижча Чернігівської області

Бар'єри подолано: 35 хвилин у прямому ефірі з Антарктидою

Тростянецька громада Львівщини розпочала обговорення проєкту Стратегії охорони довкілля

Два рецепти для доброї освіти у Коблівській громаді

Тиждень Відкритого Уряду. Долучайтеся!

Групи підтримки батьків, що втратили дитину у період вагітності, пологів, або впродовж року після пологів в усіх містах України