В Українських школах стартує «Інженерний тиждень»

«Інженерний тиждень» — це можливість для вчителів перетворити власні школи на один тиждень на мейкерські та дослідницькі лабораторії, щоб зацікавити учнів наукою і дати їм поштовх до розвитку ...

Додано:
helenashulga

eweek_fb-avatar
В Українських школах стартує «Інженерний тиждень»

«Інженерний тиждень» — це можливість для вчителів перетворити власні школи на один тиждень на мейкерські та дослідницькі лабораторії, щоб зацікавити учнів наукою і дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу.

Ініціатори програми, разом з викладачами-експертами точних та природничих наук, розробили методичні матеріали, що включають: комплекти інженерних завдань, презентації, сценарії проведення тематичних уроків, квестів та змагань. 

Реєстрація триватиме до 1 січня на сайті. Взяти участь у проєкті, безкоштовно, зможуть всі зареєстровані школи.

eweek_start_1200x800

«Інженерний тиждень» пройде з 13-го по 17-те січня і буде приурочений до дня народження Сергія Корольова (12 січня) та Всесвітнього дня дітей-винахідників (17 січня).

Дослідження показують, що досягши четвертого класу третина хлопців та дівчат втрачають інтерес до науки. До восьмого класу інтерес до науки втрачає майже половина. Вони виключають відповідні предмети з кола своїх інтересів та не пов’язують з ними кар’єрних планів. Таким чином, мільйони учнів просто не вірять що можуть займатися наукою. Тому під час «Інженерного тижня» учні не лише побачать як науки можуть взаємодіяти одна з одною, а й спробують себе в ролі мейкерів та інженерів. 

Подібні програми успішно реалізуються в США, Великій Британії та Ірландії. В США, з 2007 року, проведення щорічного Engineers Week, приурочено до дня народження Джорджа Вашингтона (22 лютого). В ініціативі беруть участь учні тисяч американських шкіл, а також наукові та культурні установи.

Детальніше про проєкт можна дізнатися на офіційній сторінці у фейсбук.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У громадах Півдня України проводять картування місцевого неурядового сектору

Правоохоронці та фахівці громад Чернігівщини посилюють спроможність з протидії гендерно зумовленому насильству

Участь громадян у процесах відновлення: кейс Березнегуватської громади (Миколаївщина)

Відбулась настановча сесія програми «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Курси англійської для переселенців стартують у 8 містах України

У Тернополі нагородили переможців всеукраїнського конкурсу «Золотий фліпчарт»