В Україні з’явився перший онлайн курс для викладачів університетів

Професійна спільнота “Вище” створила онлайн-курс з ефективних презентацій для викладачів. Лекції від експертки Дзвенислави Новаківської допоможуть по-новому поглянути на процес навчання і презентації ...

555
В Україні з’явився перший онлайн курс для викладачів університетів

Професійна спільнота “Вище” створила онлайн-курс з ефективних презентацій для викладачів. Лекції від експертки Дзвенислави Новаківської допоможуть по-новому поглянути на процес навчання і презентації знань.

“Вище” пропонує новий підхід до підвищення кваліфікації курси, наповненні сенсом та практичними навичками, необхідними в системі сучасної освіти. І перший крок це онлайн-курс зі створення ефективних презентацій, адже вміння зробити інформацію наглядною та доступною це ключ до ефективного викладання.

Лекторка курсу Дзвеніслава Новаківська експертка та тренерка з візуалізації даних та презентаційних проектів для бізнесу та НГО. “Наш курс це не про вміння робити презентації, а вироблення абсолютно нової методики донесення ідеї до цільової аудиторії” наголошує фахівчиня.

Курс складається з п’яти лекцій, які тривають до п’яти хвилин. Ви дізнаєтеся:

  • Як визначити основну ідею презентації,
  • Чому необхідно знати про модель споживацької поведінки,
  • Що робити, аби презентація стала захопливою історією,
  • Як ефективно візуалізувати матеріал.

І після успішного тесту ви зможете отримати сертифікат.

За словами Анастасії Нуржинської, співзасновниці спільноти “Вище” та експертки з комунікацій, візуалізація займає перше місце серед методів донесення інформації:  “Для викладача, який щодня проводить 2-4 пари, дуже важливо вміти правильно візуалізувати інформацію – так він допоможе систематизувати знання не лише студентам, але і собі”.

Як зазначає співзасновниця спільноти “Вище” та експертка з управління проектами Наталія Старинська: “Мені імпонує модель “перевернутого класу”, коли пасивним навчанням, тобто лекціями і читанням, студенти займаються вдома, а лекційний час присвячується спільним проектам та вирішенням практичних завдань. У цьому викладачам можуть допомогти онлайн-курси, які розширюють можливості для використання інших підходів у навчанні”.

Основна мета “Вище” оновити вищу освіту, створивши сучасну систему підвищення кваліфікації викладачів. Адже вища освіта в Україні сьогодні не відповідає вимогам часу: кожен п’ятий роботодавець підтверджує, що знання та кваліфікація випускників ЗВО недостатні для потреб їхнього бізнесу. Ми віримо, що один із способів покращити вищу освіту це надати викладачам можливості для розвитку.

Онлайн-курс “Ефективні презентації” можна пройти вже зараз: http://gohigher.org/course-presentations

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Для громадян запущено онлайн-мапи приймалень депутатів місцевих рад з 9-ти областей

Уряд затвердив типові положення про молодіжні консультативно-дорадчі органи

ОПОРА представила виборчого омбудсмена по Харківській області

Експерти розповіли, чому треба терміново внести зміни до Конституції у частині про децентралізацію

Ринок праці України та міграція: в пошуках трудових резервів

Активізація молоді Комишанської ОТГ. Волонтерство в громаді