В Україні запустили безкоштовний онлайн-курс із фінансової грамотності

Українців запрошують на безоплатний онлайн-курс із фінансової грамотності від освітньо-культурної мережі Гончаренко центр. Упродовж навчання менторки програми детально пояснять, як планувати сімейний ...

Додано:
goncharenkocentre

Фінансова грамотність3
В Україні запустили безкоштовний онлайн-курс із фінансової грамотності

Українців запрошують на безоплатний онлайн-курс із фінансової грамотності від освітньо-культурної мережі Гончаренко центр. Упродовж навчання менторки програми детально пояснять, як планувати сімейний бюджет, користуватися фінансовими інструментами, а також розкажуть про інвестування коштів.

За словами організаторів, курс розрахований на дорослих віком від 20 років, які прагнуть навчитися не лише економити, а й примножувати свій дохід.

«Ми розпочнемо з базових принципів фінансової грамотності і поступово перейдемо до планування сімейного бюджету та інвестицій. Також менторки курсу розкажуть про найпопулярніші фінансові інструменти та дадуть практичні поради щодо оптимізації щомісячного бюджету», — зазначають у Гончаренко центрі.

Крім того, двотижневий онлайн-курс передбачає окремі лекції про механізми досягнення фінансової незалежності, структурування активів, а також фінансову безпеку та пасивний дохід.

Менторки курсу — фінансова консультантка й директорка страхового посередника Ірина Макарова та фінансова тренерка й консультантка Поліна Трофименко. Перші зустрічі з учасниками онлайн-курсу стартують на початку травня.

«Цей курс допоможе забути про кредитні ліміти та життя «від зарплати до зарплати». Наша мета — навчити якомога більше українців та українок грамотно керувати власними коштами, відкладати, інвестувати та заробляти. І все це — безкоштовно для всіх охочих», — додають в Гончаренко центрі.

Лекції та практичні заняття з менторками проходитимуть на платформі Google-Meet двічі на тиждень. Аби зареєструватися на онлайн-курс, достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням. Організатори не обмежують кількість учасників: усіх охочих розділяють на групи, кожна з яких матиме індивідуальний графік.

Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Активна молодь з 30 громад опанувала практичні інструменти залучення громадян до прийняття рішень

Всесвітній день охорони навколишнього середовища: про злочини проти довкілля України

Оголошено переможців конкурсу бізнес-ідей "Роби своє"

Презентовано публікацію «Допомога допомагаючим»: психоедукаційна, навчальна, психологічна та підтримувальна допомога в умовах повномасштабної війни росії проти України»

​Доказова реабілітація: сучасні підходи та роль Івано-Франківського медичного університету

Бакототерапія та «Cталеві магнолії»: на Хмельниччині реалізують соціально-орієнтовані проєкти