В Україні запускається перший онлайн-курс про Угоду про асоціацію з ЄС

У 2014 році Україна підписала Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Що це таке? Чому це важливо, та як впливає на розвиток країни? Підписання та ратифікацію угоди супроводжували безліч міфів. ...

Додано:
Tanya Tesliuchenko

Євро
В Україні запускається перший онлайн-курс про Угоду про асоціацію з ЄС

У 2014 році Україна підписала Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Що це таке? Чому це важливо, та як впливає на розвиток країни? Підписання та ратифікацію угоди супроводжували безліч міфів. Ні, Угода — це не про членство в ЄС. І навіть не про безвізовий режим.

EdEra та проект «Громадська синергія» створили освітній спецпроект Угода про асоціацію Україна-ЄС, щоб комплексно розповісти про правову природу Угоди, її суть, ключові положення, зобов’язання України та ЄС і вплив Угоди на різні сектори.

Експерти спецпроекту — викладачі провідних університетів, правознавці, переговорники Угоди, які з власного досвіду зрозуміло пояснюють складні речі.

Навчання розпочинається вже завтра! Підписатись на новини можна тут.

2000 сторінок Угоди в одному спецпроекті. Комплексно та інтерактивно!

Спецпроект створено за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» у межах проекту «Громадська синергія». Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені у навчальному курсі, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

У Сумах відбувся «День кар’єри ЄС»

«Напівпрозорі» ради»: чому механізми, закріплені в НПА, не працюють на практиці

Відбулося обговорення рекомендацій щодо дій правоохоронців у випадках атак на ЛГБТКІ-активістів та у ситуаціях злочинів на ґрунті ненависті

Громадські організації звернулися до голови ЦВК Тетяни Сліпачук

В Татарбунарському громадському центрі правосуддя пройшла зустріч із суддею Верховного суду

Прозорість та підзвітність закріплено у статуті Березанської ОТГ