В Україні запущена інформаційна платформа з фандрейзингу та грантрайтингу

Українська фандрейзингова екосистема Synergy Universe запускає новий інформаційний ресурс про сталий розвиток та побудову спроможності за допомогою фандрейзингу - залучення грантів, інвестицій і ...

Додано:
synergypr

Synergy Universe_new platform
В Україні запущена інформаційна платформа з фандрейзингу та грантрайтингу

Українська фандрейзингова екосистема Synergy Universe запускає новий інформаційний ресурс про сталий розвиток та побудову спроможності за допомогою фандрейзингу – залучення грантів, інвестицій і галузь безповоротної донорської допомоги.

Метою створення ресурсу є об’єднання всіх учасників ринку на одній платформі. «Сфера надання і отримання грантів в Україні є доволі молодою. Якісної і вичерпної інформації на цю тему поширюється не багато. Тому ми з радістю представляємо появу нового інформаційного ресурсу, який працюватиме для всієї галузі» – пояснює керуюча партнерка, засновниця Synergy Universe, Світлана Олєйнікова

Особливістю нового майданчика стане те, що опубліковані статті стосуватимуться не окремих проєктів чи кейсів, а міститимуть аналітику та практичні поради для різних сторін фандрейзингово процесу. “Матеріали, що вже розміщені, а також плануються до публікації будуть корисними для всіх гравців ринку: від донорів та інвесторів до підприємців і потенційних грантоотримувачів” – зазначає Світлана Олєйнікова.

Synergy Universe запрошують всіх учасників ринку долучатися до розвитку нового ресурсу. Фахівці компанії готові розглянути і згодом опублікувати статті від фондів, донорів, експертів у галузі фандрейзингу та грантів. До розгляду вітаються матеріали з аналітикою, професійними порадами, корисною інформацією, які допоможуть якісно і професійно розвивати сферу безповоротних інвестицій. Адреса для листування – [email protected].

 

Довідка

Група компаній Synergy Universe – це перша екосистема з фандрейзингу в Україні, що працює для сталого розвитку і побудови спроможності за допомогою залучення грантових (безповоротних) коштів в українські проєкти, розвитку бізнесу, громадських організацій та покращення роботи об’єднаних територіальних громад.

Група об’єднує такі напрямки: Synergy Development Consulting (управління проєктами та побудова фінансової сталості через комплексний фандрейзинг), Synergy Academy (перша Академія, що навчає та працевлаштовує грантрайтерів та фандрейзерів), Synergy for Action (фандрейзингові ігри-симулятори), Synergy Investments (залучення інвестицій для бізнесу), Synergy Club (унікальна спільнота людей, які хочуть розвивати свої проєкти, за допомогою фандрейзингових можливостей).

У 2020 році компанія залучила понад 2 млн. євро коштів для своїх клієнтів.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Поводження з відходами на Кіровоградщині: що виявила та рекомендує громадськість

Освоєння психологічної сталості: у Старобільську розпочався дводенний тренінг

Як активісти відстоюють право на розвиток прифронтових громад

В Україні триває проєкт про критичне мислення в еру інформації

Ірина Іванчик розповіла про підтримку молоді та проблеми освітнього сектору в подкасті Zagoriy Foundation

Підсумки 2021 та тренди 2022 року для організацій, партнерств та коаліцій