В Україні створили NFT колекцію “Make Art, Not War” з метою збору коштів на гуманітарну допомогу Харкову

31 березня, у партнерстві з IdeaSoft, платформа V-Art запустила нову колекцію цифрового мистецтва "Make Art, Not War". Колекція також буде представлена в рамках серії офлайн арт-подій у ЄС, зокрема, ...

Додано:
Yevheniia2112

Банер (1)
В Україні створили NFT колекцію “Make Art, Not War” з метою збору коштів на гуманітарну допомогу Харкову

31 березня, у партнерстві з IdeaSoft, платформа V-Art запустила нову колекцію цифрового мистецтва “Make Art, Not War”. Колекція також буде представлена в рамках серії офлайн арт-подій у ЄС, зокрема, 31 березня пройшла перша презентація в рамках однойменного заходу в Утрехті, Нідерланди. Колекцію “Make Art, Not War” було створено з метою збору коштів на конкретний перелік закупівель для Харкова та підтримки і реперезентації творчості українських митців.

«Ми намагаємося активно продовжувати свою діяльність як платформи цифрового мистецтва, одним із напрямів якої стало представлення колекцій від українських та зарубіжних митців, кураторів та інституцій, де до 100% отриманих коштів йдуть на пряму гуманітарну підтримку – закупівлю та доставку товарів першої необхідності. Загалом нам вдалося зібрати понад 500 робіт з гуманітарною складовою, які ми поступово представляємо на нашому маркетплейсі,» – коментує Анастасія Глєбова, СЕО та співзасновниця V-Art. 

Dream_Anatolii Varvarov (1)-min

“Мрія”, Анатолій Варваров

Значну частину коштів, виручених від продажу NFT, буде передано благодійному фонду “Sigma Software. Соціальні ініціативи”, який займається евакуацією населення, а також забезпечує проживання, харчування, медикаменти та оборонне спорядження для медиків і рятувальних груп у Харкові та Харківській області. На виручені кошти буде придбано продукти першої необхідності, серед яких ліки, предмети особистої гігієни, побутова хімія, речі для дітей та багато іншого.

«Наша благодійна організація щодня допомагає тисячам людей їжею, ліками та предметами першої необхідності. У нас є склади та транспортні засоби, а також понад 50 волонтерів. Ми гарантуємо, що гроші надійдуть до людей, які потребують гуманітарної допомоги,» – ділиться Петро Коломієць, співзасновник IdeaSoft.

Підтримати благодійний фонд та придбати NFT твори можна на V-Art маркетплейсі.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Волонтери передали сучасні моноблоки міському кол-центру у Миколаєві

У Львові створили мурал, присвячений продовольчій безпеці в умовах війни

Народні байрактари, всемогутні волонтери та мільйонні збори: дослідження благодійності у період війни від Zagoriy Foundation

Менторство під час війни: узгодженість мети та шляху

Відбулися семінари «Платформа життєстійкості бізнесу» – вектор розвитку для жіночого підприємництва в умовах війни

Розпочинається проєкт з підняття обізнаності журналістів щодо гендернозумовленого насильства під час війни