В Україні презентовано платформу з пошуку місць для релокації бізнесу

Максимально швидкий перезапуск підприємницької діяльності наблизить перемогу та полегшить повоєнне відновлення України. Сьогодні тисячі бізнесів потребують евакуації та релокації на безпечні ...

Додано:
BAC

релокація
В Україні презентовано платформу з пошуку місць для релокації бізнесу

Максимально швидкий перезапуск підприємницької діяльності наблизить перемогу та полегшить повоєнне відновлення України. Сьогодні тисячі бізнесів потребують евакуації та релокації на безпечні території України з метою якісного відновлення роботи.

Запуск платформи дозволяє задіяти управлінський потенціал громад для спрощення доступу бізнесів, які потрапили у скрутне становище до інформації про перспективні об’єкти для релокації. Розвиток порталу заохочує до співпраці між владою та бізнесом через налагодження прямих горизонтальних зв’язків.

Що дозволяє портал restartbusiness.in.ua:

-        Для компаній, що постраждали внаслідок війни: обирати об’єкти нерухомості, які найбільше відповідають потребам з-поміж сотень альтернативних пропозицій.

-        Для власників об’єктів нерухомості: розміщати інформацію про об’єкти нерухомості, які готові для релокації на умовах продажу чи оренди.

-        Для територіальних громад: просувати власну територію для створення нових робочих місць та розвитку підприємництва.

12 квітня 2022 року відбулася презентація порталу restartbusiness.in.ua. Першими до співпраці долучилися територіальні громади з Рівненської, Тернопільської, Волинської та Житомирської областей, які вже розпочали розміщення необхідної інформації на платформі про об’єкти нерухомості.

Очевидно, що для швидшого відновлення економіки варто прискорити прямі контакти між територіальними громадами та бізнесами, готовими до евакуації та релокації.

Проект здійснюється Волинським ресурсним центром за підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics. 

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

"Не додавай роботи": в Україні стартувала всеукраїнська інформаційна кампанія на підтримку поліції, медиків і рятувальників

eHealth в Україні: що це і як працює?

Молоко для пологового, допомога ЗСУ та переселенцям – як живе громада на півночі Запорізької області

Аргументи для розвитку велоруху в громадах під час війни: велосипед об’єднує і рятує життя

Активності БУР: займайся волонтерством у своїй громаді!

Як поєднувати роботу та волонтерство