В Україні працює “гаряча лінія” для людей з сексуальною залежністю

На сьогодні в Україні за програмою 12 кроків Анонімних Сексоголіків одужує від залежності близько 100 людей. Це чоловіки та жінки різних професій, віросповідань, які проживають у різних містах і ...

Додано:
info_sa_12_steps

290984695_553381689766468_5499348375266928076_n
В Україні працює “гаряча лінія” для людей з сексуальною залежністю

На сьогодні в Україні за програмою 12 кроків Анонімних Сексоголіків одужує від залежності близько 100 людей. Це чоловіки та жінки різних професій, віросповідань, які проживають у різних містах і селах.

Розпочав працювати сайт, що представляє програму 12 кроків Анонімних Сексоголіків. А також гаряча лінія для сексуально залежних.

+380630485369 для жінок

+380990446306 для чоловіків 

Сайт: https://www.sa12.org.ua/

Програма 12 кроків Анонімних Сексоголіків допомагає чоловікам та жінкам, які мають проблеми з сексуальною залежністю. Програма 12 кроків АС побудована на оригінальній програмі 12 кроків “Анонімні Алкоголіки”, яку в США у 1935 році заснували Білл Вілсон та доктор Боб Сміт.

 Програма 12 кроків АА показала свою ефективність у тих моментах де класична терапія опустила руки. Згодом за принципом 12 кроків АА почали створюватись товариства де об’єднювались люди з іншими залежностями. АН – анонімні наркомани, групи самопідтримки для людей з залежністю від наркотиків, АГ – анонімні гравці, залежні від ставок, АП – зележні від переїдання та ін.

На сьогодні більшість реабілітаційних центрів, які працюють з залежними використовують окрім психотерапії і програму 12 кроків. Для багатьох центрів такого типу програма 12 кроків АА стала основою їх програм терапії.

За такою аналогією почала працювати програма 12 кроків Анонімнх Сексоголіків.

Трохи історії програми 12 кроків “Анонімних сексоголіків”:

● Квітень 1974 року. Рой К., який став засновником АС, читає статтю в журналі “Таймс”, де згадується інформація про принципи одужання в спільноті АА і бачить їх придатними для визволення від своєї сексуальної залежності; Рой починає відвідувати збори АА і тверезіти від алкогольної залежності.

● 1974-77 роки. Рой робить численні спроби досягти сексуальної тверезості і знайти людей зі схожою як у нього пробемою для досягнення мети – одужання від сексуальної залежності.

22 червня 1981 р. Перша версія історії Роя -“Нарешті вільний” публікується в рубриці “Люба Еббі”. Зараз це “Особиста Історія” в Білій Книзі АС. Ця публікація з’являється ще в 1100 газетах США та Канади. Вона викликає шквал листів, якими був завалений весь гараж Роя і Айріс. Так звістка про АС, немаючи жодної живої групи на той момент, пронеслась по всій країні;

●25-26 липня 1981 р. Перша конференція АС була проведена в Каліфорнії (США).

● Вересень 1981 р. Рой К. і Шерман Ч. відправляються в 24-х денний тур по 10-ти містах США, відвідуючи тих, хто виявив свою готовність приєднатися до АС. На той момент діяло 11 груп АС (близько 100 членів АС). Тоді ж відбулося і перше зібрання С-Анон, його провели дві жінки сексоголіків (на заході Огайо)

●Січень 2022 року. Почав функціонувати український сайт Анонімних сексоголіків.

 

Електронна адреса:

[email protected]

Про АС можна почитати:

Вікіпедія

Асоціація сексологів та сексотерапевтів України


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

Програма інтеграції, соціальної адаптації та захисту ВПО у Березанській ТГ

Продовжується набір на ретрит "Тіло. Ресурс. Баланс" від центру Ахалар

Валіза життєстійкості: як активістам і активісткам постраждалих громад підтримувати психічне здоров’я під час війни

«Суспільна служба правової допомоги»: адаптація та допомога переселенцям

Відбулась презентація національного звіту ІПВГ України

«Ательє мрій»: в «Українському домі» відкриється виставка про стійкість дітей під час війни