В Тернополі презентували результати проєкту «Нові мешканці Тернополя»

02 березня в м. Тернопіль відбулася презентація нашого проєкту «Нові мешканці Тернополя» – шлях від міграції до стабільного розвитку. Проєкт було реалізовано завдяки фінансовій підтримці Government ...

0
В Тернополі презентували результати проєкту «Нові мешканці Тернополя»

02 березня в м. Тернопіль відбулася презентація нашого проєкту «Нові мешканці Тернополя» – шлях від міграції до стабільного розвитку. Проєкт було реалізовано завдяки фінансовій підтримці Government of Canada та Black Sea Trust for Regional Cooperation, a The German Marshall Fund of the United States.

1

Це було 7 місяців ґрунтовної активної роботи. За цей час ми провели 7 тренінгів, 2 круглих столифотовиставку, створили 5 статей та розробили 2 відео матеріали, надрукували та розповсюдили брошуру “Короткий довідник для ВПО”, провели соціологічне дослідження потреб ВПО в Тернопільській області, надавали юридичну та психологічну допомогу, закупили різне офісне обладнання. Приблизно 500 осіб взяли участь у різних заходах або отримали допомогу в рамках проєкту.

7   

 Реалізація проєкту об’єднала переміщені та місцеві громадські організації, ВПО-активістів, волонтерів та органи влади. Завдяки цій синергії ми змогли обговорити шляхи розв’язання різних проблем які виникають під час переміщення у громадян чи організацій. Деякі з них були вирішені відразу після наших заходів.

11

Завдяки підтримці наша організація змогла знайти більше ресурсів для відновлення активної діяльності в новій для нас громаді. Ми змогли допомогти не тільки собі, а й нашим партнерським громадським організаціям та багатьом ВПО, які приходили до нас на заходи або отримали психологічну допомогу онлайн. Хочемо також подякувати представникам органів місцевого самоврядування за їх активну позицію, небайдужість до проблем переміщених ГО та ВПО в Тернопільській області”, – розповів Максим Данильченко, керівник проєкту, представник ГО Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії.

4

Зараз ми активно займаємося забезпеченням ВПО та інших осіб, які постраждали від війни гуманітарною, соціальною та іншою допомогою. Участь в проєкті допомогла нашій організації значно покращити комунікації з міжнародними та українськими благодійниками, представниками місцевих урядових та неурядових організацій і таким чином, поліпшити адаптацію членів нашої ГО та багатьох інших переселенців в регіоні”, – додала Ольга Феленко, менеджер проєкту, голова ГО “Майбутнє України м. Рубіжне “.

2

Під час пресконференції було здійснено огляд проведеної роботи в рамках проєкту, висвітлені його результати та представлені плани ГО Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії на поточний рік. Додатково, разом з начальником управління соціальної політики Тернопільської міської ради Володимиром Сулимою учасники заходу розглянули шляхи покращення інтеграції переміщених ГО та ВПО в Тернополі.

Більш детально ознайомитися з презентацією ви можете в матеріалі медійної студії “Файне місто”.

Захід проводився в рамках проєкту «Нові мешканці Тернополя» – шлях від міграції до стабільного розвитку, який впроваджується ГО Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії за підтримки #GovernmentoCanada та Black Sea Trust for Regional Cooperation, a The German Marshall Fund of the United States.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

За підтримки U-LEAD у 48-ми громадах створили плани комунікації змін

У громадах за підтримки U-LEAD покращується взаємодія з волонтерськими середовищами

Радимось з громадою: чому важливо залучати жителів до прийняття рішень у громадах

Революція Гідності 10 років потому: дискусія за участі активістів Євромайдан SOS та Крим SOS

Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО

Цивільні полонені та їхні родини майже не знають про свої права – правозахисники