В Сєвєродонецьку поліція налагоджує співпрацю з молоддю та батьківськими комітетами

16 та 17 квітня в місті Сєвєродонецьк за ініціативи ГО "Громадська платформа" пройшли інформаційні зустрічі представників патрульної поліції зі студентами та батьківськими комітетами.Патрульні під ...

Додано:
platforma.lg

DSCN7704
В Сєвєродонецьку поліція налагоджує співпрацю з молоддю та батьківськими комітетами

16 та 17 квітня в місті Сєвєродонецьк за ініціативи ГО “Громадська платформа” пройшли інформаційні зустрічі представників патрульної поліції зі студентами та батьківськими комітетами.

Патрульні під час зустрічей обговорили з учасниками такі теми, як питання та проблеми, щовиникають у студентів у сфері безпеки, зручні форм співпраці, методи комунікації поліції зі студентами та їх батьками. Студенти з цікавістю слухали представників поліції та ставили різні запитання, а поліцейські,в свою чергу,вичерпно та щиро на них відповідали. Серед інших, студентів та батьків цікавило питання законності вимог поліцейських в певних ситуаціяхтаваріанти поведінки у різнихнебезпечних ситуаціях.

Також представники поліції поінформували студентів про набір доскладу патрульної поліції, відповіли на питання щодо навчання та проходження служби.В результаті молодь та дорослі за короткий проміжок часу змогли дізнатися про права та обов’язки правоохоронців та свої дії у спілкуванні з поліцією та багато іншої корисної інформації.

Як відзначив Сергій Кошель, керівник Сєвєродонецького офісу Мережі правового розвитку при ГО “Громадська платформа”, такі зустрічі поліції з різними цільовими аудиторіями спрямовані на реалізацію прав та підвищення обізнаності у питаннях безпеки цих груп населення. Завдяки цим зустрічам представники поліції показують, що вони хочуть бути відкритими, допомогти у вирішенні питань безпеки, бути корисними для суспільства, зарадити вчиненню правопорушень і тим самим підвищують кредит довіри населення.

Метою проекту «Безпечна громада міста Сєвєродонецьк: спільна відповідальність мешканців та поліції», що здійснюється  ГО “Громадська платформа” за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження» є впровадження інструментів підзвітності поліції та створення безпечного середовища на рівні громади міста Сєвєродонецьк.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Закарпаття у рейтингу енергоефективності

У Харкові громадські активісти провели дослідження щодо використання публічних консультацій в роботі органів влади

Громадські активісти дослідили правові та соціальні проблеми людей з інвалідністю в містах Дніпропетровської області

Відбувся семінар з авторами бюджету участі-2018 Баранівської ОТГ

Розвиток сільських територій – це спільне завдання влади, бізнесу та громадян

Експерти Чернігівського центру прав людини розпочали моніторинг якості дорожньо-будівельних робіт