В Сєвєродонецьку громадські активісти об’єднуються заради спільного вирішення місцевих проблем

24 січня у платформі ініціатив “City HUB” за ініціативи Сєвєродонецького офісу Мережі правового розвитку при ГО "Громадська платформа" відбувся круглий стіл “Вирішення місцевих проблем: план спільних ...

Додано:
platforma.lg

DSCN6526
В Сєвєродонецьку громадські активісти об’єднуються заради спільного вирішення місцевих проблем

24 січня у платформі ініціатив “City HUB” за ініціативи Сєвєродонецького офісу Мережі правового розвитку при ГО “Громадська платформа” відбувся круглий стіл “Вирішення місцевих проблем: план спільних дій влади та громадськості”. Учасниками круглого столу стали волонтери, представники соціальних установ, громадські активісти, зокрема представники громадських організацій “Жінки Луганщини”, кризовий медіа – центр “Сіверський Донець”, “Батьківський комітет Луганщини”, Консультаційне бюро для громадян в місті Сєвєродонецьк.

Під час заходу учасники розглянули ключові проблеми громади міста Сєвєродонецьк,  питання розвитку та посилення інституційної спроможності організацій представників громадянського суспільства, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у сфері надання населенню якісних та доступних послуг правового характеру в місті Сєвєродонецьк, поширення кращого досвіду зі створення та підтримки у громадах моделей надання безоплатної первинної правової допомоги згідно з положеннями Закону України «Про безоплатну правову допомогу», «Типового положення про установу з надання первинної правової допомоги» та «Порядку та критеріїв залучення органами місцевого самоврядування суб’єктів приватного права».

DSCN6522

- Під час обговорення учасники дійшли висновку, що найбільш важливими для громади є проблеми неефективного використання бюджетних коштів, неякісний ремонт доріг, корупція та непрозорість дій місцевої влади, велика кількість безпритульних тварин у місті. Навколо цих проблем ми плануємо будувати спільну діяльність та розробляти ефективні шляхи їх вирішення, – відзначив керівник Сєвєродонецького офісу Мережі правового розвитку при ГО “Громадська платформа” Сергій Кошель.

 DSCN6529

Нагадаємо також, що Сєвєродонецький офіс Мережі правового розвитку при ГО “Громадська платформа” запрошує мешканців міста Сєвєродонецьк долучитись до опитування на тему – “Ідентифікація місцевих проблем та вироблення пріоритетів розвитку в місті Сєвєродонецьк”, долучитись до опитування можна посиланням.

 

Проект “Посилення правових можливостей мешканців громади Сєвєродонецька” здійснюється ГО “Громадська платформа” за підтримки Програмної ініціативи «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

У громадах часто плутають поняття “конфлікт” та “проблема”

Стартував 10 Відкритий Університет Реформ

Digital Youth: соціальні виклики громад очима молоді

Декомунізація: вільний від пропаганди простір України

Акторка "Дикого театру": ми не лише провокуємо глядача, ми наштовхуємо його на роздуми

Громадські активісти розпочали кампанію на підтримку запуску сервісу Google for Nonprofits в Україні