В Підгорівської громаді моделювали сценарії вирішення конфліктних ситуацій в ОТГ

Сьомого листопада у Підгорівській ОТГ був проведений наступний захід щодо мінімізації ризиків виникнення нових подібних конфліктів у майбутньому через опрацювання їх у формі візуалізації ситуацій та ...

Додано:
lekotan

тренінги навчання команда
В Підгорівської громаді моделювали сценарії вирішення конфліктних ситуацій в ОТГ

Сьомого листопада у Підгорівській ОТГ був проведений наступний захід щодо мінімізації ризиків виникнення нових подібних конфліктів у майбутньому через опрацювання їх у формі візуалізації ситуацій та дискусії, у форматі «Форум театр «Моделювання конфліктних ситуацій в ОТГ».

Експертами ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» був розроблений сценарій декількох ситуацій, які виникли в громаді і призводять до конфліктних ситуацій або підігрівають їх.

Ситуація зі складом селітри викликала дуже жваву дискусію, яка мала динамічний характер. Актори декілька разів імпровізували для того, щоб опрацювати різни шляхи виходу з конфлікту. Таким чином, дійшли висновку, що необхідно працювати над вирішенням цієї ситуації, створювати умови для розвитку бізнесу на території громади, але враховувати думки населення. Склали приблизний план дій щодо мінімізації нарощування конфлікту та шляхи подолання та співпраці.

Під час наступного сценарію учасники опрацювали декілька шляхів подолання цього конфлікту, один з яких налагодження співпраці зі сміттєзвалищем, створення комунальної установи з благоустрою ОТГ.

Щодо компетенцій депутатського корпусу, то дійшли висновку, що необхідні курси чи тренінги з навчання депутатів принципам місцевої демократії та крокам адвокації.

 

Захід проведено ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проекту «Забезпечення ефективної комунікації в об’єднаних громадах Луганщини як основа їх сталого розвитку» за фінансової підтримки МФ «Відродження».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Громадські префекти виявили фінансові порушення у миколаївських школах

Перші кроки до створення антикорупційної екосистеми в Березанській ОТГ

Стартував проєкт «Твори добро» від ГО «Центр Розвитку міста Києва»

Безкоштовні консультації для батьків, що бажають визначитись з майбутньою професією для дитини

Соціальні інноватори із 20 країн зібрались в Україні на SIA Summit

«Бій під аплодисменти», що повернув армії УНР віру у власні сили: новий випуск «ІстФакту»