В Підгорівської громаді моделювали сценарії вирішення конфліктних ситуацій в ОТГ

Сьомого листопада у Підгорівській ОТГ був проведений наступний захід щодо мінімізації ризиків виникнення нових подібних конфліктів у майбутньому через опрацювання їх у формі візуалізації ситуацій та ...

Додано:
lekotan

тренінги навчання команда
В Підгорівської громаді моделювали сценарії вирішення конфліктних ситуацій в ОТГ

Сьомого листопада у Підгорівській ОТГ був проведений наступний захід щодо мінімізації ризиків виникнення нових подібних конфліктів у майбутньому через опрацювання їх у формі візуалізації ситуацій та дискусії, у форматі «Форум театр «Моделювання конфліктних ситуацій в ОТГ».

Експертами ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» був розроблений сценарій декількох ситуацій, які виникли в громаді і призводять до конфліктних ситуацій або підігрівають їх.

Ситуація зі складом селітри викликала дуже жваву дискусію, яка мала динамічний характер. Актори декілька разів імпровізували для того, щоб опрацювати різни шляхи виходу з конфлікту. Таким чином, дійшли висновку, що необхідно працювати над вирішенням цієї ситуації, створювати умови для розвитку бізнесу на території громади, але враховувати думки населення. Склали приблизний план дій щодо мінімізації нарощування конфлікту та шляхи подолання та співпраці.

Під час наступного сценарію учасники опрацювали декілька шляхів подолання цього конфлікту, один з яких налагодження співпраці зі сміттєзвалищем, створення комунальної установи з благоустрою ОТГ.

Щодо компетенцій депутатського корпусу, то дійшли висновку, що необхідні курси чи тренінги з навчання депутатів принципам місцевої демократії та крокам адвокації.

 

Захід проведено ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проекту «Забезпечення ефективної комунікації в об’єднаних громадах Луганщини як основа їх сталого розвитку» за фінансової підтримки МФ «Відродження».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

В Станиці Луганській правозахисники обговорили з місцевими жителями концепцію законопроекту про населені пункти «сірої зони»

Експерти обговорили проблеми законодавчого регулювання правового статусу жителів/членів територіальної громади

Опитування МСБ Харківської області

Ідентичність, єдність та виклики сьогодення: про що говорили експерти у День соборності України?

На Миколаївщині допрацьовують перспективний план формування територій ОТГ

Прозорість, підзвітність та публічність: п’ять ЧаПів від посадовців волинських громад