В Підгорівської громаді моделювали сценарії вирішення конфліктних ситуацій в ОТГ

Сьомого листопада у Підгорівській ОТГ був проведений наступний захід щодо мінімізації ризиків виникнення нових подібних конфліктів у майбутньому через опрацювання їх у формі візуалізації ситуацій та ...

Додано:
lekotan

тренінги навчання команда
В Підгорівської громаді моделювали сценарії вирішення конфліктних ситуацій в ОТГ

Сьомого листопада у Підгорівській ОТГ був проведений наступний захід щодо мінімізації ризиків виникнення нових подібних конфліктів у майбутньому через опрацювання їх у формі візуалізації ситуацій та дискусії, у форматі «Форум театр «Моделювання конфліктних ситуацій в ОТГ».

Експертами ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» був розроблений сценарій декількох ситуацій, які виникли в громаді і призводять до конфліктних ситуацій або підігрівають їх.

Ситуація зі складом селітри викликала дуже жваву дискусію, яка мала динамічний характер. Актори декілька разів імпровізували для того, щоб опрацювати різни шляхи виходу з конфлікту. Таким чином, дійшли висновку, що необхідно працювати над вирішенням цієї ситуації, створювати умови для розвитку бізнесу на території громади, але враховувати думки населення. Склали приблизний план дій щодо мінімізації нарощування конфлікту та шляхи подолання та співпраці.

Під час наступного сценарію учасники опрацювали декілька шляхів подолання цього конфлікту, один з яких налагодження співпраці зі сміттєзвалищем, створення комунальної установи з благоустрою ОТГ.

Щодо компетенцій депутатського корпусу, то дійшли висновку, що необхідні курси чи тренінги з навчання депутатів принципам місцевої демократії та крокам адвокації.

 

Захід проведено ЛОГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проекту «Забезпечення ефективної комунікації в об’єднаних громадах Луганщини як основа їх сталого розвитку» за фінансової підтримки МФ «Відродження».


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

В Чернігові презентували Громадський центр правосуддя

Об’єднання зусиль медиків, соціальних служб і НУО задля телехоспісної допомоги

Про конфлікти в громадах. Навчання на Одещині

Волинські надавачі правової допомоги посилюють спроможність захищати права біженців та шукачів притулку

Правоспроможна громада: забаганка чи необхідність?

Яка система прийому та контролю виконання звернень громадян створюється в Нижньодуванській громаді?