В певних громадах Херсонщини та Миколаївщини відновлюватимуть освітній процес

13 листопада стартував піврічний інклюзивно-навчальний проект з відновлення освітніх процесів в декількох звільнених громадах Миколаївщини та Херсонщини. Так, за результатами конкурсу грантів ...

молодь навчання освіта
В певних громадах Херсонщини та Миколаївщини відновлюватимуть освітній процес

13 листопада стартував піврічний інклюзивно-навчальний проект з відновлення освітніх процесів в декількох звільнених громадах Миколаївщини та Херсонщини.
Так, за результатами конкурсу грантів «Зміцнення спроможностей ОГС брати лідерство у процесах відновлення та розвитку деокупованих територій», в цих ОТГ планується ряд заходів зі сприяння відновленню освітнього процесу та його доповнення сучасними практичними [не]формальними знаннями.

відновлення освіти

- Це – комплекс освітньо-практичних тренінгів і майстер-класів для дітей і підлітків, менторські та кураторські зустрічі, морально-психологічні консультації, мотиваційні та фасилітаційні заходи, поповнення бібліотечних фондів, матеріально-технічне дообладнання місцевих освітніх “хабів”, – ділиться керівник проекту Олександр Кахай.

Окрім того, в рамках даного проекту “Відновлення освіти Миколаївщини та Херсонщини” також планується випуск й оприлюднення ряду тематичних освітньо-практичних роликів з паралельним сурдоперекладом чи-то субтитрами та створення певних “дорожніх карт”.

 

Проект реалізується Молодіжною організацією “Наше щасливе життя” за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). 


Тематика публікації:                                       

Останні публікації цього розділу:

Детінізація тютюнового ринку та результати євроінтеграційної акцизної політики в Україні

Акліматизуватись до змін в часи кризи

Курс з цифрової освіти для українських школярів продовжує роботу у 2024 році

Запровадження громадського бюджету в умовах воєнного стану: роз’яснення експертів U-LEAD

«Майдан навчив нас вірити у перемогу»: обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»

День пам’яті майданівця та Героя України Тараса Матвіїва провели у Музеї Майдану