В партнерстві опановуємо мистецтво та науку працевлаштування і розвитку кар’єри

Нещодавно, за участю викладачів та майстрів ДПТНЗ "Привільський Професійний Ліцей", відбувся он-лайн тренінг «Ефективні навички працевлаштування». Активність була присвячена вдосконаленню ...

Додано:
Pavlo Fedyk

онлайн тренінг тренер
В партнерстві опановуємо мистецтво та науку працевлаштування і розвитку кар’єри

Нещодавно, за участю викладачів та майстрів ДПТНЗ “Привільський Професійний Ліцей”, відбувся он-лайн тренінг «Ефективні навички працевлаштування». Активність була присвячена вдосконаленню педагогічних компетенцій навчанню працевлаштування.

Спікер активностей – Любов Трибун, тренерка та амбасадорка Комп‘ютерна Академія ШАГ, власник і керівник бізнесу, громадська діячка та авторка понад 50 успішних проєктів.

Базові моменти тренінгу стосувались:

  • 5 помилок при написанні резюме
  • 3 базові навички для ефективного працевлаштування
  • 7 лайфхаків при проходженні співбесіди

ЯК ПОБУДУВАТИ УСПІШНУ КАР’ЄРУ – СТЕРЖЕНЬ АКТИВНОСТІ ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ ЗАКЛАДУ ПРОФТЕХОСВІТ

Проєкт «Robota для громади! Покращення конкурентоздатності випускників ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей» шляхом створення інноваційних майданчиків підготовки кваліфікованих робітників та розвитку міжрегіонального публічно-приватного партнерства у м. Лисичанську”.

16 грудня о 14:00 (2 години) також відбудеться он-лайн дискусія «Робота за кордоном і в Україні: джерела і ресурси для пошуку, в т.ч. – стажування за кордоном і в Україні: варіанти і можливості. Загрози торгівлі людьми та їх попередження». Хедлайнер активності – Олена Керносенко, методистка ДПТНЗ “Привільський професійний ліцей”.

Прохання зареєструватись (до 1 хвилини) для участі в заході проєкту «Robota для громади! Покращення конкурентоздатності випускників ДПТНЗ «Привільський професійний ліцей» шляхом створення інноваційних майданчиків підготовки кваліфікованих робітників та розвитку міжрегіонального публічно-приватного партнерства у м. Лисичанську»:

В коментарях до посту чи в месенджері Fb-групи “Партнерство & робота” варто зазначити: «Чи потрібна Вам допомога (надіслати інструкцію на Вашу електронну адресу) для участі в конференції Zoom?». За необхідності вказати: «Вислати інструкцію на мою електронну адресу:_________».

Команда проєкту невтомно закликає колективи закладів професійної (професійно-технічної) освіти до взаємного спілкування – задля розвитку регіонального публічного-приватного партнерства бізнесу, освіти, влади та громад міст і сіл Луганщини. І вперто продовжує запрошувати до заходів бажаючих покращити імідж П(ПТ)О.

Для запитів та уточнень: Павло Федик, керівник-координатор проєкту, [email protected], +38(095)-196-49-66

==========================================

Проєкт реалізується РГО «Кремінська бізнес-асоціація» в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, за фінансової підтримки Європейського Союзу. Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Проєкт у Facebook: “Партнерство & робота”.

Pavlo Fedyk


 

Останні публікації цього розділу:

Підготовано Збірник Кращих практик та підходів до участі видобувних компаній у розвитку територіальних громад

Українська влада хоче подарувати тютюновій компанії 3 млрд грн з Держбюджету у 2021 році

Молодь Нижньодуванської ОТГ отримала можливість долучитись до місцевих справ

Спільна заява громадянського суспільства щодо ЗУ "Про оборонні закупівлі"

Чат-бот допомагає поліцейським протидіяти злочинам на грунті ненависті

ГО «Агенти змін!» запрошує в проект «Розбудова мостів між жінками-підприємницями та місцевими органами влади в регіоні Азовського моря»