В Одесі для фахівців соціальної сфери Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» організував навчання

З 19 по 23 лютого у Одесі відбувся 5-ти денний тренінговий візит на тему «Сучасні технології та послуги соціального значення. Найкращі практики запровадження та надання».Учасниками тренінгу стали 21 ...

IMG_0351 — середнє
В Одесі для фахівців соціальної сфери Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» організував навчання

З 19 по 23 лютого у Одесі відбувся 5-ти денний тренінговий візит на тему «Сучасні технології та послуги соціального значення. Найкращі практики запровадження та надання».

Учасниками тренінгу стали 21 представник органів місцевого самоврядування громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» з Львівської, Закарпатської, Волинської, Рівненської, Полтавської, Житомирської та Одеської областей, а також керівники та співробітники закладів соціальної роботи та представники громадських об’єднань.

Протягом п’яти днів учасники ознайомились з найкращими практиками запровадження та надання соціальних послуг, зосереджених на реабілітації в умовах воєнного стану, кейс-менеджменту для постраждалих осіб та інших аспектах соціального благополуччя.

У перший день учасники презентували свої програми та обговорили рекомендації щодо відвідування об’єктів у рамках тренінгу. Протягом наступних днів вони відвідали різні установи соціальної сфери, де ознайомились з їх роботою та найновішими методиками запровадження та надання послуг соціального значення, зокрема різного типу соціальних послуг, послуг комплексної реабілітації для постраждалих дорослих та дітей, у тому числі в умовах воєнного стану, з використанням людина центрованого підходу та кейс-менеджменту постраждалих.

Завершальний день був присвячений підведенню підсумків та обговоренню перспектив подальшої роботи. Учасники обговорили побачене, обмінялися думками щодо покращення послуг у своїх громадах та наміри щодо впровадження отриманих знань.

Тренінг став важливою платформою для обміну досвідом та вивчення найкращих практик у сфері соціальної роботи. Учасники відзначили значний вплив заходу на їхню роботу та вирішили активно впроваджувати отримані знання та досвід у своїх громадах, щоб підвищити якість надання соціальних послуг та сприяти підвищенню інклюзії у їх громадах.

****
Цей захід був організований ГО «Фундація «Простір» у рамках гранту «Аналіз доступності, чутливості до конфліктів та перспектив розвитку міжмуніципальних соціальних послуг у пілотних громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цього заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Понад чотири тисячі жителів громад-учасниць проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» взяли участь у Днях бюджету

Відбулись дві навчальні майстерні-практикуми в рамках проєкту проєкту «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад»

Стартувала освітньо-профорієнтаційна програма «Update: Південь»

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Тренінг в медіабазі: Психологиня розповіла журналістам про види когнітивних спотворень та їхній вплив