В Нижньодуванській ОТГ освоювали інтерактивні антикорупційні інструменти

22 липня 2020 року в Нижньодуванській об’єднаній громаді освоювали інтерактивні антикорупційні інструменти в рамках проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні». З червня в ...

Додано:
lekotan

people-notes-meeting-team-7095
В Нижньодуванській ОТГ освоювали інтерактивні антикорупційні інструменти

22 липня 2020 року в Нижньодуванській об’єднаній громаді освоювали інтерактивні антикорупційні інструменти в рамках проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні». З червня в громаді запрацювали Антикорупційної програми на 2020 – 2023 роки та Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Ніжньодуванській селищній раді та її виконавчих органах. Але це не означає, що їх виконання достатньо для створення  сприятливого антикорупційного еко середовища в громаді. До цього необхідно нарощування потенціалу колективної антикорупційної обізнаності мешканців ОТГ.

Як швидко проконтролювати використання бюджетних грошей ОТГ? Як контролювати будь-які процеси життєдіяльності в громаді? Як отримати інформацію, якщо ти мешкаєш в периферійному населеному пункті? Все геніальне просто! Достатньо мати комп’ютер, інтернет та необхідні навички використання інтерактивних антикорупційних інструментів. Робота з відкритими джерелами інформації та реєстрами (Prozorro / Dozorro, YouControl, E-data), запити на інформацію – все це зараз доступно для кожного.

 Під час тренінгу учасники працювали з різноманітними реєстрами та сайтами, отримували необхідні знання, оволоділи методами та інструментами з метою застосування їх для запобігання та протидії корупції.

 Після завершення заходу учасники визначили подальші кроки співпраці та виконання прийнятих документів та зазначили необхідність проведення інформаційних зустрічей з мешканцями ОТГ.

Нагадуємо, що Ніжньодуванська ОТГ стала одним із партнерів громад-учасниць проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», який виконує коаліція громадських організацій – Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії у 8 областях України. 10 червня 2020 року в Нижньодуванській громаді депутати під час сесії селищної ради підтримали розроблені проекти Антикорупційної програми на 2020 – 2023 роки та Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Нижньодуванській селищній раді та її виконавчих органах. 

Діяльність проходить в рамках проекту Центру Доброчин «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», що виконується за фінансової підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди та у партнерстві з Мережею* Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії.

*Волинський Інститут Права (Волинська область), Центр Громадської Адвокатури (Львівська область), Асоціація сприяння самоорганізації населення (Одеська область), Фонд Розвитку міста Миколаєва (Миколаївська область), Причорноморський Центр Політичних і Соціальних досліджень (Херсонська область), Громадська Ініціатива Луганщини (Луганська область), Центр «Доброчин» (Чернігівська область), Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики (Дніпропетровська область).


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Презентовано практичний посібник з рекомендаціями для створення бібліотек з інноваційними сервісами та можливостями

Шлях до успіху: освітяни Донеччини та Луганщини впроваджують зміни у своїх навчальних закладах

Від мрії до дії: Молодіжному центру у Волноваському районі Донецької області бути

Захист майнових прав людей поважного віку. У Львові відбулось навчання для ГО та центрів безоплатної правової допомоги

Стартує акція «Найдовший блог» на порталі Mustpost.Today

«Приречені не мовчати»: фільм про амбасадорок проєкту «Голос жінки має силу»