В Нижньодуванській ОТГ Луганської області активно створюють антикорупційне середовище

 Протягом останніх місяців цього року в Нижньодуванській об’єднаній громаді Луганської області активно створюють сприятливе антикорупційне середовище. Нижньодуванська ОТГ стала одним із партнерів ...

Додано:
lekotan

anti-corruption
В Нижньодуванській ОТГ Луганської області активно створюють антикорупційне середовище

 Протягом останніх місяців цього року в Нижньодуванській об’єднаній громаді Луганської області активно створюють сприятливе антикорупційне середовище. Нижньодуванська ОТГ стала одним із партнерів громад-учасниць проекту «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», який виконує коаліція громадських організацій – Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії у 8 областях України.

 Нагадуємо, що в травні 2020 року розпорядженням селищного голови Нижньодуванської ОТГ була створена Робоча група з підготовки проектів антикорупційних політик Нижньодуванської селищної ради, затверджено її склад та план роботи.

В процесі співпраці розроблені проект Антикорупційної програми та проект Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Нижньодуванській селищній раді та її виконавчих органах. Застосування  Антикорупційної програми та НПА по конфлікту інтересів допоможе в майбутньому посилити комунікацію та співпрацю між місцевими жителями, органом місцевого самоврядування у здійсненні антикорупційної  діяльності рівні громади. Визначення основних завдань такої діяльності, систематизація антикорупційних заходів в Програмі, визначення чіткого строку виконання та відповідальних осіб систематизують вимоги законодавства для місцевої влади у сфері запобігання корупції.  Зараз плануються заходи з метою обговорення проектів нормативно-правових актів та підготовки фінальних проектів документів. 

Діяльність проходить в рамках проекту Центру Доброчин «Сприяння антикорупційній реформі на місцевому рівні в Україні», що виконується за фінансової підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерланди та у партнерстві з Мережею* Ресурсних центрів з розвитку місцевої демократії.

*Волинський Інститут Права (Волинська область), Центр Громадської Адвокатури (Львівська область), Асоціація сприяння самоорганізації населення (Одеська область), Фонд Розвитку міста Миколаєва (Миколаївська область), Причорноморський Центр Політичних і Соціальних досліджень (Херсонська область), Громадська Ініціатива Луганщини (Луганська область), Центр «Доброчин» (Чернігівська область), Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики (Дніпропетровська область).


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У ліцеї на Сумщині з’явилася модернізована система вентиляції, що забезпечує комфортні умови для навчання

В Україні представили унікальний посібник для молодіжних центрів

Козелецька громада пише стратегію розвитку за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Планування розвитку територіальної громади

У Чорнобаївській громаді на Херсонщині буде реалізовано 4 проєкти, запропоновані мешканцями

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи