В навчальних закладах Дніпропетровщини проведуть гендерний аудит

На Дніпропетровщині стартував проект "Безпека, інклюзія, гендер в освіті. Гендерний аудит як інструмент змін”, який реалізує ГО "Гендерний Клуб Дніпро".Проект буде реалізовано у співпраці з ...

гендер
В навчальних закладах Дніпропетровщини проведуть гендерний аудит

На Дніпропетровщині стартував проект “Безпека, інклюзія, гендер в освіті. Гендерний аудит як інструмент змін”, який реалізує ГО “Гендерний Клуб Дніпро”.

Проект буде реалізовано у співпраці з освітянами та учнями навчальних закладів у містах Павлоград, Кам’янське, Жовті Води, Марганець. Ключовим елементом проекту буде гендерний, інклюзивний, безпековий аудит навчальних закладів, результати якого буде оприлюднено наприкінці 2021 р.

В рамках проекту передбачено навчання освітян та учнівства щодо принципів рівності жінок і чоловіків. Інші важливі акценти – захист прав та убезпечення від насильства представників вразливих груп – дітей з інвалідністю, з малозабезпечених сімей, представників /представниць національних/релігійних меншин тощо. Також особлива увага буде приділятися розвитку безбар’єрного публічного простору, дружнього до сімей з дітьми та маломобільних груп населення.

В рамках проекту “Безпека, інклюзія, гендер в освіті” відбудеться анкетування освітян, візити експертів до навчальних закладів, онлайн-навчання.

“Ми дуже раді, що до участі в проекті долучилися мотивовані та цілеспрямовані учасники та учасниці. Гендерно збалансовані команди (вчителька / вчитель, учень та учениця зі шкіл, які беруть у проекті) за підтримки тьюторів створять та проведуть власні кампанії з гендерної рівності та інклюзіях в соціальних мережах, – зазначає Анна Мягких, керівниця Гендерного клубу Дніпро. – Команда, яка збере найбільшу кількість лайків та репостів, отримає нагороду”.

У підсумку проекту буде розроблено Стратегію гендерної рівності, інклюзії та безпеки для навчальних закладів Дніпропетровщини.

 

Проєкт “Безпека, інклюзія, гендер в освіті. Гендерний аудит як інструмент змін” реалізує ГО “Гендерний клуб Дніпро” за підтримки Уряду Канади у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», що впроваджується організацією Пакт.

Лого проекта ПАКТ


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Регіональна багатостороння група ІПВГ у Львівській області: що це і для чого?

Жителі Городнянської громади визначають екологічні проблеми громади

У Підгорівці буде створена мультимедійна кімната для надання соціальних послуг

Аліна Паш отримала музичну премію ЄС Music Moves Europe Awards 2022

Громадська та політична участь: базовий курс. Онлайн курс від Prometheus

Від ідеї до змін: проєктний менеджмент для соціальних ініціатив. Онлайн курс від ВУМ online