В Милівській громаді провели перші бюджетні обговорення

Милівська сільська рада за кілька днів буде затверджувати бюджет на 22-ий рік. Керівництво ТГ намагається створити по-справжньому єдину інтегровану громаду й приділяє багато уваги спілкування з ...

Милівська-громада
В Милівській громаді провели перші бюджетні обговорення

Милівська сільська рада за кілька днів буде затверджувати бюджет на 22-ий рік. Керівництво ТГ намагається створити по-справжньому єдину інтегровану громаду й приділяє багато уваги спілкування з мешканцями. Тому напередодні вони провели бюджетні громадські обговорення за участю запрошених представників Причорноморського центру політичних і соціальних досліджень. Експерти Причорноморського центру, спільно з фінансовим відділом громади, підготували презентацію, в якій відобразили та візуалізували всі складові бюджету. При підготовці матеріалу були використані напрацювання “Громадського партнерства – За прозорі місцеві бюджети”, до якого входить й Причорноморський центр.  

Учасники заходу отримали можливість поставити запитання напряму голові громади як про дохідну частину, так і про видатки. Найбільш жваву дискусію викликало питання фінансування закладів освіти, а саме аномально великі кошти в перерахунку на одного учня в Новокам’янській гімназії. 

Також, експерти Причорноморського центру звернули увагу на дуже незначну вагу бюджету розвитку. Голова громади, Олег Володимирович Яхнієнко, зазначив що в 22-ому році цей показник збільшиться, в зв’язку з суттєвим збільшенням доходів громади. Також, він відмітив що в такому форматі заходу представлення бюджету проходить вперше, але не в останнє.

Наразі Причорноморський центр політичних і соціальних досліджень за підтримки міжнародного фонду “Відродження” реалізує проект з подолання та запобігання конфліктів в громаді. Формування бюджету – процес болісний, та викликає найбільші напруження в периферійних точках громад. Тому експерти центру допомагають це напруження знизити шляхом залучення широкого загалу громадян до прийняття рішень в ТГ.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У ВПО з інвалідністю Хмельниччини є можливість отримати послуги соціального супроводу

Слава ДСНС: як працюють рятувальники в умовах війни?

Медичне обладнання для діагностики та лікування зору Фонд громади Житомира передав міській дитячій лікарні

Грошовий приз і стажування в космічній компанії: українських студентів запрошують долучитись до Noosphere Space Games

Аналіз інтеграційних потреб молоді-ВПО на Хмельниччині: потрібні партнери для створення опитувальника

Правові консультації для ВПО з інвалідністю Хмельниччини