В Миколаєві запрацював міський чат-бот Mykolaiv Help для звернень про допомогу

У Миколаєві запрацював чат-бот Mykolaiv Help, який допомагає мешканцям та гостям міста знайти корисну інформацію щодо гуманітарної допомоги, усунути аварійну ситуацію чи вирішити іншу проблему. Тепер ...

Додано:
Evgen Gomonjuk

чат-бот Mykolaiv Help
В Миколаєві запрацював міський чат-бот Mykolaiv Help для звернень про допомогу

У Миколаєві запрацював чат-бот Mykolaiv Help, який допомагає мешканцям та гостям міста знайти корисну інформацію щодо гуманітарної допомоги, усунути аварійну ситуацію чи вирішити іншу проблему. Тепер надіслати звернення стало ще простіше – достатньо лише зайти зі смартфону у Telegram або Viber та відповісти на прості питання.

«Ми звикли до того, що більшість комунікацій ведеться в смартфоні. Міський чат-бот не є виключенням. Після авторизації користувача в сервісі усі заявки про допомогу зводитимуться в єдину систему міського колцентра і не залишаться непоміченими. Крім того, користувач може бачити статус свого звернення. Це не лише зручно, а ще й економить наш час на дзвінки та написання листів», – каже Євген Гомонюк, комунікаційний менеджер проекту.

чат-бот Mykolaiv Help

Міський чат-бот для миколаївців розробила компанія BIS SOFT на волонтерський основі.

Завдяки новому сервісу вже не треба йти кудись та заповнювати документи, лише потрібен телефон чи комп’ютер. Є можливість зробити навіть фото й вказати точну локацію (далі йде розподіл та за регламентом виконуються роботи).

У чат-боті Mykolaiv Help містяни зможуть: зробити автоматичне звернення про допомогу, описати проблему, яка сталася (головне – обрати підтему для уточнення), зазначити адресу, завантажити фото й перевірити надану інформацію, контролювати хід виконання звернень, в тому числі отримувати сповіщення про терміни виконання заявки і повідомлення про зміну її статусу.

Крім того, можна дізнатись корисну інформацію щодо евакуації, оформлення статусу ВПО, повідомити про руйнування житла, знайти адреси гуманітарних пунктів, точок видачі питної води чи розташування бомбосховищ. Також є можливість редагувати особисті дані (ПІБ, адресу проживання) та отримувати довідку про планові ремонтні і аварійні роботи за певною адресою.

чат-бот Mykolaiv Help

Послуга доступна у Telegram та Viber за посиланнями: https://t.me/help_mk_ua_bot (Telegram) та https://tinyurl.com/mkuabot (Viber).

Відео інструкція щодо користуванням чат-боту.

Ініціативу реалізує Ресурсний центр громадських ініціатив у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва.


Тематика публікації:                

Останні публікації цього розділу:

За підтримки U-LEAD у 48-ми громадах створили плани комунікації змін

У громадах за підтримки U-LEAD покращується взаємодія з волонтерськими середовищами

Радимось з громадою: чому важливо залучати жителів до прийняття рішень у громадах

Революція Гідності 10 років потому: дискусія за участі активістів Євромайдан SOS та Крим SOS

Розвиток компетентностей: стратегічне планування та менеджмент проєктів для членів та волонтерів ГО

Цивільні полонені та їхні родини майже не знають про свої права – правозахисники