В Івано-Франківську вивчали соціальне підприємництво

19-24 червня 2017р. Школа інновацій та соціального підприємництва зібрала справжніх ентузіастів соціального бізнесу з різних міст України в Івано-Франківську. Саме формат інтенсивної програми ...

Додано:
Social_Academy

School of Innovation and Social Entrepreneurship
В Івано-Франківську вивчали соціальне підприємництво

19-24 червня 2017р. Школа інновацій та соціального підприємництва зібрала справжніх ентузіастів соціального бізнесу з різних міст України в Івано-Франківську. Саме формат інтенсивної програми дозволив розширити географію учасників та не обмежуватись проектами лише з Івано-Франківщини.

 

19 червня Школа стартувала з відкритої панельної сесії “Соціальні інновації: нові рішення старих проблем” в Urban Space 100. Участь в панельній дискусії взяли Юрій Друк – директор філії “Укрексімбанку”, Юрій Филюк – співзасновник “Тепле місто”, Артем Корнецький – автор курсу “Соціальне підприємництво” на Prometheus та Остап Павлюк – підприємець, засновник бізнес-школи для підлітків.

Інтенсивне навчання розпочалось з другого дня Школи в Івано-Франківську.  Петро Дарморіс провів ввідну лекцію про “бізнес з людським обличчям” та пояснив, звідки взялась мода на соціальність. Наступні інтерактивні сесії провів Артем Корнецький. Учасники працювали над розробкою ідей, формулювали місії для соціальних підприємств в ігровій формі.

Третій день Школи інновацій та соціального підприємництва було присвячено бізнес-моделюванню. З учасниками працювали Михайло Мельник та Артем Корнецький. Завданням кожного учасника Школи стало створення канви бізнес-моделі свого соціального підприємства.

Четвертий день розпочався з вивчення вимірювання соціальної цінності з Анастасією Тумановою та Артемом Корнецьким. Кейс-стаді з розвитку соціальних ініціатив провела CEO благодійного аукціону Charitum Даша Зарівна. Увагу було закцентовано на просуванні в сфері digital та ролі нових медіа в розвитку бренду.

П’ятий день навчання було присвячено бізнес-плануванню соціальних підприємств. З основними засадами та специфікою бізнес-планування учасників знайомив Гліб Буряк. Ідеї та пошук інструментів для їх реалізації розглядали на прикладі Благодійного магазину “Ласка” разом зі співзасновницею “Ласки” Анною Уваровою. Також говорили про те, як соціальне підприємництво змінює уявлення про бізнес.

У завершальний шостий день інтенсивної програми 24 червня відбулась фінальна презентація проектів учасників. Всього було представлено 6 бізнес-моделей. Кожен проект отримав рекомендації для подальшого розвитку та реалізації. Проекти дуже різноманітні. Наймолодший учасник презентував модель підняття мотивації учнів шляхом гейміфікації навчання. Також було представлено моделі соціальних підприємств “сліпого масажу”, курсів з домедичної допомоги та хабу підтримки онковиздоровлюючих жінок. Одним з представлених проектів стало підприємство зі створення екологічних етно-сувенірів, що працевлаштовує людей з вразливих верств населення. Решта учасників працюють над бізнес-моделями та готуються презентувати їх вже у вересні. Випускники Школи інновацій та соціального підприємництва планують в подальшому брати участь в проектах Української Соціальної Академії.

 

Школа інновацій та соціального підприємництва

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку

Зимноводівська громада: спільний пошук рішень для розвитку

Будувати спільноту в часи війни: як партисипативний театр змінює громади в Україні