В Івано-Франківську триває фотовиставка “Геометрія Санторіні”

Фотовиставка про те, як ти отримуєш візуальну естетичну насолоду від простоти кольорів та форм архітектури у поєднанні з природою… Голубе небо, білі хмари, темносині горизонти моря, зелень ...

Додано:
rostykon

Santorini
В Івано-Франківську триває фотовиставка “Геометрія Санторіні”

Фотовиставка про те, як ти отримуєш візуальну естетичну насолоду від простоти кольорів та форм архітектури у поєднанні з природою… Голубе небо, білі хмари, темносині горизонти моря, зелень субтропічної природи дивно і цікаво компонуються у абстрактну картинку разом з рукотворним спадком острова…

Симетрично-асиметричні білі, жовті, кремові будиночки… величні ортодоксальні сині куполи церков… старі, однак автентичні, голубі двері та вікна з облупленою фарбою… сіро-білі сходи, які петляють і кружляють вниз… Сонячне проміння зігріває кожен клаптик острова, створюючи динамічні тіньові схеми і паттерни, які вибудовують незвичну геометрію… Геометрію Санторіні… Роботи, представлені на експозиції є нічим іншим, як лаконічним блендом двох основних пристрастей мисткині – фото та мандрів.

 

Леся Гребенюк – франківчанка.  Народилась у 1981 році. Закінчила Прикарпатський Національний університет, факультет романо-германської філології, за основним фахом – викладач англійської мови, перекладач.

Захоплення фотографією народилось ще у дитинстві, коли маленька Леся асистувала дідусю під час родинних фотосесій, а потім годинами “допомагала” проявляти плівкові знімки.

З 2010 року Леся займалась аматорською художньою фотографією. Восени 2014 року закінчила школу фотографії “Фотохудожник” (викладачі Ярема Проців та Микола Калитчук).

З 2015 року – член народного Тисменицького народного фотоклубу “Колумб”. З 2016 року – член Національної спілки фотохудожників України. Деякі з фоторобіт Лесі експонувались на різних колективних виставках як в Україні, так і закордоном.  У 2016 році автор презентувала свою першу персональну виставку «КУБА ЛІБРЕ» у мистецькій галереї «Бастіон».  

Серед власних пристрастей, авторка з посмішкою визнає жагу до подорожей , пригод та пізнання… зокрема пізнання мови, культури, природи, архітектури, ментальності та зовнішності різних етносів світу. А фотографія, власне, і є її улюбленим мистецьким «інструментом» фіксації моменту пережитого досвіду, який буде візуально оповідати про все побачене і звідане.. і гріти теплим спогадом у холодні  періоди життя…

Фотовиставка відкрилася минулої суботи 28 вересня в галереї «Бастіон» за адресою: провулок Фортечний 1, Івано-Франківськ. Експонуватиметься до 13 жовтня 2019 року, а далі переміститься до Тисмениці, де заплановано її відкриття 20 жовтня в Тисменицькому районному Народному домі.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Незалежні активісти на захисті свободи слова в Криму

Громадський центр правосуддя продовжує вивчати проблеми місцевих громад

"Громадяни мають вміти надавати першу домедичну допомогу" – медичні активісти

Допомагати тим, хто нас захищає. Інклюзивний соціальний бізнес для воїнів АТО та внутрішньо переміщених осіб

«Батьки повертаються з війни»: видано друком книжку про сімейне відновлення

В Нижньодуванській ОТГ Луганської області активно створюють антикорупційне середовище