В Івано-Франківську працює безкоштовне кафе для переселенців

В Івано-Франківську за фінансової підтримки єврейського проєкта LifeChanger працює безкоштовне кафе для внутрішніх переселенців, які постраждали під час війни в Україні.  Автором ідеї є директор ...

278583314_4836200589826017_8123571940371529322_n
В Івано-Франківську працює безкоштовне кафе для переселенців

В Івано-Франківську за фінансової підтримки єврейського проєкта LifeChanger працює безкоштовне кафе для внутрішніх переселенців, які постраждали під час війни в Україні.  

Автором ідеї є директор єврейської релігійної громади в Івано-Франківському регіоні Ігор Пельман, який вже понад 20 років очолює цю посаду.  

“Ідея волонтерського кафе з’явилася в мене з перших же днів війни, коли переселенці почали прибувати до нашого міста і брали наші продуктові набори зі сльозами на очах. І ми вирішили, що потрібно допомагати цим людям”, – сказав він.

Щодня з понеділка по п’ятницю кафе відвідують 260 людей, які обідають гарячими та смачними стравами: супами, другим, салатами, випічкою та напоями. По п’ятницям представники єврейської громади також можуть отримати хали. 

Для того, щоб нагодувати усіх бажаючих, волонтери-кухарі кожного дня з самого ранку готують біля 120 літрів перших страв та 70 кілограмів гарнірів. Для людей з хворобами шлунково-кишечного тракту передбачене дієтичне меню, а стареньким та людям з обмеженими можливостями їжу привозять прямо додому. 

Відвідувачі можуть не тільки поїсти у волонтерському кафе, а й отримати безкоштовну юридичну консультацію, або полегшити серце під час розмови з психологом-волонтером. 

Волонтерське кафе працює з 12:00 до 14:00 за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Бельведерська, 17. 

ДОВІДКА:

LifeChanger – єврейський проєкт всебічної підтримки населення України, яке опинилося у складних обставинах. Він започаткований у 2015 році. Щотижня його працівники рятують біля 7500 українців з 35 різних населених пунктів, надаючи їм продуктові набори, медикаменти, продовольчі сертифікати, гарячі обіди та дитяче харчування.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

На Хмельниччині відбулася зустріч: вирішення питань працевлаштування ВПО

Університет Грінченка відкриває дистанційну школу «Нова генерація»

“90% українців довіряють військовим та ветеранам”, — результат опитування

Благодійний фонд «СТОПРАК» допомагає забезпечувати онкопацієнток ліками

Чим займається київський осередок найбільшої молодіжної організації у світі AIESEC під час війни?

Рада ухвалила два законопроєкти про волонтерство: що зміниться для волонтерів?