В “Громадському Домі” навчали вчителів

29 та 30 червня на платформу "Громадський Дім" з тренінгом завітала освітня програма "Сходини", яка допомагає учням, учителям та громадським активістам розробляти проекти у сфері освіти та залучати ...

snymok-ekrana-2018-07-02-v-14-03-48 (1)
В “Громадському Домі” навчали вчителів

29 та 30 червня на платформу “Громадський Дім” з тренінгом завітала освітня програма “Сходини”, яка допомагає учням, учителям та громадським активістам розробляти проекти у сфері освіти та залучати фінансування для їх практичної реалізації.

Тренери Олександра Пєтушкова та Оксана Іванік допомагали освітянам підвищити знання в області краудфандингу та розповіли багато деталей, які можуть вплинути на якість оформлення проектів. Переможці програми отримають 25 тисяч гривень на реалізацію своїх ініціатив. Окрім того, найкращі учнівські проекти зможуть запустити кампанії по збору коштів на краудфандинговій платформі GoFundEd.

Сходини – це навчання через дію. Ми не просто даємо теорію, а підсилюємо потенціал шкіл, бо віримо, що #коженМоже творити зміни. Програма – це в першу чергу практикум, де команди шкіл, за допомогою дизайн-мислення, досліджують проблеми. Школи шукають та втілюють рішення, а також отримують досвід краунфандингу та реалізації власного проекту.

Програму реалізовує громадська організації “Про.Світ” за підтримки Міністерства інформаційної політики України та Проекту Зміцнення громадської довіри (UCBI II), що фінансується Агенцією США з міжнародного розвитку USAID.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку