В Дніпрі стартували тренінги для психологинь, які допоможуть жінкам-ВПО

Серію тренінгів для психологинь, які надаватимуть допомогу для жінок - ВПО, що втратили рідних, розпочав Гендерний клуб Дніпро.Навчання проводиться партнерстві з Дніпровським гуманітарним ...

3-1-23_ГКД Тренинг для психологов
В Дніпрі стартували тренінги для психологинь, які допоможуть жінкам-ВПО

Серію тренінгів для психологинь, які надаватимуть допомогу для жінок – ВПО, що втратили рідних, розпочав Гендерний клуб Дніпро.

Навчання проводиться партнерстві з Дніпровським гуманітарним університетом за підтримки Mercy Corps. Участь у першій частині тренінгу з підготовки беруть 15 психологинь з Дніпра та області. Заняття проводять досвідчені експертки Олена Скрягіна, Анна Златовецька та Оксана Ільєнко.

В рамках тренінгу учасниці отримають корисні знання та навички, які допоможуть в подальшому надавати допомогу жінкам, що втратили рідних та переживають горе. Після навчання психологині проведуть низку індивідуальних сесій з жінкам – ВПО. Загалом планується охопити такими персональними зустрічами близько 150 осіб.

Як відомо, саме Дніпро за останні місяці прийняв найбільшу в країні кількість переселенців, які розпочинають життя на новому місці та потребують підтримки у складних життєвих ситуаціях. В тому числі – після втрати рідних людей.

- Наша мета – навчити зацікавлених психологинь з Дніпра новій методиці надання допомоги, яка є вкрай важливою та затребуваною для жінок з числа ВПО, що втратили своїх близьких, – розповідає Ганна Мягких, голова Гендерного клубу Дніпро.

Цей проект реалізується у партнерстві з Mercy Corps за підтримки уряду Великої Британії


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії