В Чернігові переселенці та місцеві мешканці навчалися як розпочати власний бізнес

Протягом 17-18 та 24-25 січня 2017 року в Чернігові відбулись тренінги з самозайнятості та розвитку власного бізнесу. Учасниками навчання стали внутрішньо переміщені особи з Донецької, Луганської ...

Додано:
Viktor Tarasov

24-25.01.2017_2
В Чернігові переселенці та місцеві мешканці навчалися як розпочати власний бізнес

Протягом 17-18 та 24-25 січня 2017 року в Чернігові відбулись тренінги з самозайнятості та розвитку власного бізнесу. Учасниками навчання стали внутрішньо переміщені особи з Донецької, Луганської областей та Криму, які проживають в Чернігівській області, та представники місцевої громади. До заходу долучились і ті, хто вже розпочали свій бізнес і давно працює як приватні підприємці, і ті, які хочуть тільки започаткувати власну справу.

Під час тренінгу учасники набули нові знання та навички для започаткування та ведення власної справи, проаналізували ринок, дізнались про основи маркетингу та юридичні аспекти приватного підприємництва.  Крім того, учасники тренінгу мали можливість навчитись складати бізнес-плани для реалізації власних ідей.

Після проходження тренінгу, учасники мають презентувати короткий опис власної ідеї. Тим, хто успішно захистить свої бізнес-плани, буде надаватись грантова допомога на закупівлю обладнання, професійної техніки та меблів, що необхідно для започаткування чи розширення висланої справи.

Як зазначив тренер заходу, представник Центру АХАЛАР, Юрій Трофименко: «Приємно було працювати зі всіма учасниками даної програми. Багато хто вже прийшов з своїми ідеями, яким просто не вистачало чи впевненості у собі чи теоретичних знань та навичок. Протягом дводенних тренінгів ми спільно змогли розібрати всі загрози, можливості, слабкі та сильні сторони кожної ідеї. Позитивним результатом має стати успішний захист всіх бізнес-планів та реалізація власних ідей учасників тренінгу».

«Сьогодні дуже важливо підтримувати тих, хто постраждав під час конфлікту в Україні. Коли втрачаєш домівку, роботу, все, заради чого працював більшу частину життя, дуже важко залишитись вмотивованим та починати будувати все з початку на новому місці. Важливу роль в серії тренінгів, ми приділили саме мотивації. А набуті знання та навички мають стати теоретичною базою для започаткування власної справи», – наголошує керівник програм Чернігівського громадського комітету захисту прав людини Катерина Данькова.

Заходи організовані Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини у партнерстві з Представництвом Міжнародної організації з міграції (МОМ) в рамках реалізації проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні» за фінансової підтримки Уряду Об’єднаного Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, що діє через Міністерство з міжнародного розвитку (DFID).


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій

Нові можливості проєкту центру АХАЛАР з посилення ментального здоров'я для лідерів НДО та "хелперів"