В Чернігівській області відбулась презентація результатів моніторингу місцевих антикоронавірусних програм

В Чернігівській області відбулась презентація результатів моніторингу місцевих антикоронавірусних програм.Її учасниками та учасницями стали журналісти, громадські активісти, представники та ...

коронавірус
В Чернігівській області відбулась презентація результатів моніторингу місцевих антикоронавірусних програм

В Чернігівській області відбулась презентація результатів моніторингу місцевих антикоронавірусних програм.

Її учасниками та учасницями стали журналісти, громадські активісти, представники та представниці громадських організацій та органів місцевого самоврядування Чернігівського регіону. Під час презентації були підбиті підсумки реалізації проєкту “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства” в Чернігівській області, що спрямований на мобілізацію громадських активістів і активісток для проведення всеукраїнського моніторингу регіональних та місцевих антикоронавірусних програм.

Протягом 4-ох місяців організацією спільно з представниками громадськості був проведений аналіз місцевих рішень щодо недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 та подолання наслідків карантину. В результаті діяльності була визначена актуальність зазначених політик та, на основі найкращих практик, розроблені рекомендації з більш ефективного реагування на аналогічні виклики. Регіональна координаторка проєкту в Чернігівській області Анна Ніколенко-Баєва зазначила, що більшість рішень та розпоряджень ОМС спрямовані на виконання постанов головного державного санітарного лікаря України, постанов КМУ та статей деяких Законів України. Натомість прийнятих рішень за результатами власної оцінки потреб чи за ініціативи місцевих органів влади становлять одиниці. Що ж до заходів для забезпечення посткризового відновлення, то вони запроваджувались лише в окремих містах і ОТГ та включали дії з підтримки підприємництва. Особливу увагу містам та громадам слід звернути на інформування населення щодо пандемії. Наприклад перейняти досвід Ніжинської міської ОТГ щодо інформування населення про епідеміологічний стан, законодавчі зміни, прийняті місцеві рішення і розпорядження. А також звітування перед громадськістю про фінансування з місцевих бюджетів протиепідемічних заходів. 

Ознайомитись зі звітом можна за посиланням 

В Чернігівській області моніторинг проводився у: місті Чернігів, місті Прилуки та Ніжинській, Сосницькій, Михайло-Коцюбинській, Кіптівській, Новобасанській об’єднаних територіальних громадах.

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до:

Анни Ніколенко-Баєвої, регіональної координаторки Проєкту в Чернігівській області

тел.: +38 (050) 374 10 14, +38 (067) 416 51 31, e-mail: [email protected]

Проєкт “Моніторинг політик кризового реагування на COVID-19 на регіональному і національному рівні силами громадянського суспільства” реалізується БО БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”за підтримки Чорноморського Трастового Фонду (Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Німецького фонду Маршалла США (German Marshall Fund of the United States)


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Як зберегти традиційну культуру та нашу ідентичність, міркували на триденному заході у Богуславі

До 40 протезів на місяць: як у Полтаві протезують та реабілітують людей після поранень

До своєї природи: у Києві відкрилась виставка з любов’ю до української спадщини

10 років БФ «Твоя опора»: зібрано й надано допомогу на 710 млн грн

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи

Власники пошкодженого чи зруйнованого житла можуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків