В Борисполі навчались активні громадяни

26  - 27 травня 2017 в інформаційно-довідковому культурно-мистецькому центрі центральної бібліотеки пройшов тренінг за програмою Британської ради  «Активні громадяни». В тренінгу взяли участь ...

Додано:
tviisvit

FullSizeRender_5
В Борисполі навчались активні громадяни

26  – 27 травня 2017 в інформаційно-довідковому культурно-мистецькому центрі центральної бібліотеки пройшов тренінг за програмою Британської ради  «Активні громадяни». В тренінгу взяли участь активісти громадської організації «Новий Схід», волонтери та представники бібліотеки. Провів тренінг фасилітатор програми, голова Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» Олександр Чепур.

Учасники мали змогу більше згуртуватись один з одним, поміркувати над тим, як своїми діями можна змінити світ навколо себе на краще, дізналися про проекти соціальної дії, як їх створити і реалізувати.

«Співпраця з активними представниками спільнот та навчання тому, як взаємодіяти з громадою, вести міжкультурний діалог у суспільстві, вирішувати конфлікти та виховувати майбутніх лідерів – це мета подібних заходів», – говорить фасилітатор програми Олександр Чепур.

Робота в парах, групах та командах сприяла створенню успішної атмосфери. Кожен учасник мав право на власну думку, жодна з яких не розглядалася  як правильна чи хибна, але така, яка має право на існування. Кожен вид діяльності, кожне  завдання обговорювалося, робилися висновки, ставилися запитання і знаходилися відповіді.

Директор бібліотеки  Жанна  Кручініна розповіла про послуги бібліотеки та закликала присутніх до співпраці, озвучивши потреби у волонтерській допомозі, активній участі у заходах бібліотеки на користь громади міста.

Окрім цього, кожен учасник мав змогу в команді однодумців створити проект, який буде покликаний змінити певне мікро – середовище в громаді, або вирішити конкретну проблему.  Результатами тренінгу є створення проектів соціальної дії.

Програма «Активні громадяни» має на меті сприяти соціальному розвитку, головною рушійною силою якого виступають самі громади. Вона заохочує членів громад брати на себе відповідальність за власні соціальні потреби і передбачає набуття ними потрібних знань, навичок і досвіду для їх вирішення.FullSizeRender_1 FullSizeRender_5 IMG_0147


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Наш Південь: ідентичності у суспільних практиках та уявленнях під час війни.

Празька Декларація 11-ти міністрів, відповідальних за політику згуртованості

Eксперти U-LEAD допомагають громадам проводити безпечну внутрішню комунікацію

ZDOROVI запускають проєкт ментальної підтримки для медичних працівників з південно-східного регіону

На Кіровоградщині стартувала навчальна поїздка для представників громад Миколаївщини та Херсонщини

У Києві відбувся перший EuroSummit громадських організацій