В Бахмуті студенти вчились розробляти Стратегію розвитку органу студентського самоврядування

15 квітня в Бахмуті за ініціативи ГО “Студентське братство Луганської області” був проведений тренінг «Розробка та впровадження Стратегії розвитку органу студентського самоврядування в моєму ВНЗ» . ...

Додано:
student.lugansk

IMG_1825
В Бахмуті студенти вчились розробляти Стратегію розвитку органу студентського самоврядування

15 квітня в Бахмуті за ініціативи ГО “Студентське братство Луганської області” був проведений тренінг «Розробка та впровадження Стратегії розвитку органу студентського самоврядування в моєму ВНЗ» . Учасники тренінгу, якими стали представники органів студентського самоврядування ВНЗ Луганської та Донецької областей, що переїхали з окупованих територій, навчались розробці Стратегії розвитку органу Студентського самоврядування, враховуючи при цьому індивідуальні особливості кожного ВНЗ.

Під час навчання, студенти дізнались як розробити, реалізувати, впровадити та легалізувати відповідну стратегію розвитку органу студентського самоврядування, а потім отримані теоретичні знання пробували підкріпити практикою написання Стратегії розвитку органу Студентського самоврядування окремих ВНЗ.

IMG_1763 

Окрім того, на тренінгу були розглянуті питання планування діяльності та PR діяльність органу студентського самоврядування, організація бухгалтерії та звітування за кошти, використані зі спеціального фонду органу студентського самоврядування, фандрейзинг для органів студентського самоврядування, як захищати права студентів та яка роль адміністрації ВНЗ та органів державної влади у вирішенні студентських проблем, які права мають мешканці студентських гуртожитків і якими повинні бути справжні профспілки та органи студентського самоврядування, на прикладі досвіду США та країн ЕС.

Як зауважив керівник проекту Олексій Кормілецький, – дана громадська кампанія з підвищення ефективності студентського самоврядування у ВНЗ, що переїхали з окупованих територій в українські міста Донбасу спрямована на посилення ролі органів студентського самоврядування в управлінні вищими навчальними закладами, зростання впливу студентського самоврядування у захисті прав та інтересів молоді. Після внесення змін до закону «Про вищу освіту» та розширення повноважень органів студентського самоврядування, ОСС були наділені додатковими важелями впливу, повноваженнями та ресурсами. Однак через брак досвіду та вмінь ряд ОСС виявилися не готовими до їх використання. Зокрема Студентські лідери не вміють звітувати за використані кошти зі спеціального фонду, організовувати обговорення осіб, що будуть делеговані до вчених рад, тощо», – зауважив керівник проекту Олексій Кормілецький.

 Цю діяльність організовано ГО “Студентське братство Луганської області” в рамках «Програми сприяння громадській активності «Долучайся!»», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходів в рамках проекту є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Закарпаття у рейтингу енергоефективності

У Харкові громадські активісти провели дослідження щодо використання публічних консультацій в роботі органів влади

Громадські активісти дослідили правові та соціальні проблеми людей з інвалідністю в містах Дніпропетровської області

Відбувся семінар з авторами бюджету участі-2018 Баранівської ОТГ

Розвиток сільських територій – це спільне завдання влади, бізнесу та громадян

Експерти Чернігівського центру прав людини розпочали моніторинг якості дорожньо-будівельних робіт