В аптеках з’явились інструкції до ліків, надруковані шрифтом Брайля

В Києві презентували перші в Україні інструкції до лікарських засобів, надруковані шрифтом Брайля для незрячих людей. Ініціатором виступила мережа аптек «Пані аптека». Було надруковано інструкцій до ...

Natalya
В аптеках з’явились інструкції до ліків, надруковані шрифтом Брайля

В Києві презентували перші в Україні інструкції до лікарських засобів, надруковані шрифтом Брайля для незрячих людей. Ініціатором виступила мережа аптек «Пані аптека». Було надруковано інструкцій до 87 лікарських засобів. В реалізації проекту допомогла Braille Studio.

«Друк інструкцій до лікарських засобів шрифтом Брайля – це не перша активність нашої аптеки, яка спрямована на підвищення доступу до інформації та послуг для людей з інвалідністю. Ще в минулому році ми провели моніторинг наших аптек на предмет їх фізичної доступності, а в листопаді провели тренінг для персоналу, на якому навчили коректно поводити себе з людьми з інвалідністю», – розказала операційний директор мережі аптек «Пані Аптека» Наталя Биканова.

Завдяки активістам «Braille Studio» було надруковано інструкції до лікарських засобів шрифтом Брайля, що значно полегшить використання ліків  незрячими людьми. Елементарні дії – прочитати інструкцію, щоб не наплутати з дозуванням і правильним часом прийому ліків, для незрячих людей дуже часто потребує сторонньої допомоги, адже скористатися інтернетом не у всіх є змога і робити це, коли ти хворієш – незручно. Маючи під рукою інструкцію шрифтом Брайля, це можна зробити швидко, зручно і самостійно.

«Мережа аптек «Пані аптека» – це яскравий зразок соціально відповідального бізнесу, який працює не лише для отримання прибутку, але й дбає про свою відповідальність за розвиток суспільства, забезпечуючи рівний доступ до своїх послуг усім людям», – сказала Юлія Сачук, активістка та волонтерка Braille Studio.

Студія друку шрифтом Брайля «Braille Studio» працює вже кілька місяців. Це волонтерський проект, спрямований на забезпечення вільного доступу до інформації людей з порушеннями зору через створення книг та інших матеріалів, надрукованих шрифтом Брайля.

Інструкції до 87 найбільш уживаних лікарських засобів, надруковані шрифтом Брайля, будуть доступні людям з порушенням зору та незрячим в аптеках мережі «Пані аптека» в місті Києві (проспект Перемоги, 20) та Одесі (Патнелеймонівська, 21).

«Ми закликаємо й інші аптеки долучатись до нашої ініціативи, адже роблячи свій внесок в побудову більш толерантного та відкритого суспільства по відношенню до людей з інвалідністю, ми всі разом наближаємось до європейського цивілізованого суспільства», – додала Наталя Биканова.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Про ефективну комунікацію та право на інформацію

"Опіка Ангела": як громадські активісти впроваджують систему допомоги батькам, які втратили немовлят

Соціальна програма «Гроші за роботу»

У Торецьку обговорили законопроект про населені пункти «сірої зони»

Шляхи від мрії до добрих доріг на Березанщині

Що змінить впровадження відсоткової філантропії в Україні?