Майже 500 українських жінок вчилися економічної незалежності

Майже 500 українок відкрили для себе нові горизонти. Це історія про те, як навчання фінансовій грамотності, підготовка до співбесід і створення бізнес-моделей допомогли їм не тільки знайти першу ...

Додано:
healthrightorgua

тренінг менеджер телефон
Майже 500 українських жінок вчилися економічної незалежності

Майже 500 українок відкрили для себе нові горизонти. Це історія про те, як навчання фінансовій грамотності, підготовка до співбесід і створення бізнес-моделей допомогли їм не тільки знайти першу роботу, а й заробити перші гроші.

Під егідою Ambassade de France en Ukraine проєкт спрямований на посилення економічної незалежності жінок, які зіткнулись із домашнім насильством або опинились в складних обставинах через війну, об’єднавши жінок та дівчат із Львова, Києва та Ужгорода у Соціальних квартирах та Денних центрах «Право на здоров’я»  від МБФ «Українська фундація громадського здоров’я».

Майже 500 українок відкрили для себе нові горизонти.

Майже 500 українок відкрили для себе нові горизонти.

Вибір професій вражав своєю різноманітністю – від бариста до майстра краси, кожна знайшла свій шлях. Через майстер-класи, ярмарки, та навчання з продажу, вони не лише набули нових навичок, а й навчились цінувати себе та власний внесок.

Десятки історій… Серед них Оксана. Вона з дитиною на руках втікала від чоловіка з Київщини і тепер проживає в одній з соціальних квартир нашої організації. Завдяки курсам фінансової грамотності, Оксана вивчила всі секрети кави та стала сертифікованою баристою. Нині влаштовує дитину в дитячий садок і одразу виходить на роботу.

Ірина та Марія – внутрішньо переміщені особи. Вони залишили все і рятувалися зі своїх міст, бо війна прийшла і зруйнувала їхнє життя. Зараз вони мешкають у Києві, відвідують денний центр і вже працюють баристами.

Посол Франції в Україні Гаель Весьєр та виконавча директорка Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я» та директорка Представництва HealthRight International (Право на здоровʼя) в Україні Галина Скіпальська вручили клієнткам сертифікати про здобуття нових професій.

Завдяки таким ініціативам і партнерствам ми відкриваємо нові можливості для жінок, допомагаючи їм повернутися до повноцінного життя без насильства та з новими перспективами.


Тематика публікації:         

Останні публікації цього розділу:

Юні бізнесмени, школярі-змінотворці й освітні міні-хаби - як відновлюють освіту на Миколаївщині та Херсонщині

Про план відновлення у своїй громаді знають лише 4% мешканців - результати опитування ГО «Проти Корупції»?

У Тернополі експонується виставка про "справи Майдану"

УМПД: міжнародна спільнота має підтримати реформу деінституціалізації для розвитку України

Правозахисники вказують на збільшення кількості обшуків у Криму

Мандрівна виставка «На Зламі» відвідала 50-те місто