USAID прагне змінити правила

У відповідності до ініціативи “New Directions in Advancing Locally Led Development”, опублікованої наприкінці травня, йдеться про наступне:“Агентство прагне налагодити безпосереднє партнерство з ...

Додано:
Moloda_Gromada

630_360_1551967669-951
USAID прагне змінити правила

У відповідності до ініціативи “New Directions in Advancing Locally Led Development”, опублікованої наприкінці травня, йдеться про наступне:

“Агентство прагне налагодити безпосереднє партнерство з місцевими лідерами, мережами та установами, щоб краще дозволити громадам реагувати на складні проблеми розвитку, використовуючи розумніші, більш стійкі та місцеві винаходи і рішення. USAID шукає можливості та механізми для спільного створення, спільного проектування, спільного інвестування та співпраці у сфері досліджень і розробок, які сприяють розвитку знань і практики підтримки донорів місцевого розвитку”. 

Протягом літа USAID збирало пропозиції та моделі майже з усього світу, у вересні відібрала найкращі та запросила 16 організацій до Вашингтону. Переважно це поважні та потужні організації з США, Великої Британії. Модель та механізми “Розумної Взаємодії”, якими займається наш фонд, також зацікавили організаторів, і фонд “Молода громада” майже єдиний з континентальної Європи, був запрошений Управлінням місцевої стійкості USAID до обговорення в форматі робочої групи “Зміна Ролі Донора” (The Changing Role of the Donor).

На погляд фонду “Молода громада”, це також чудова можливість для українського експертного середовища долучитись до цікавого і важливого процесу зміни ролі донора в особі USAID в контексті наведених очікувань.

Якщо у вас є зацікавленість в цьому процесі, будь ласка, звертайтесь із пропозиціями на емейл [email protected] чи контактуйте на Фейсбук 

Інна Старчікова, фонд “Молода громада”

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Молодь Миколаєва пройшла співбесіду з професійними HR-ми на фіналі «Skills Lab: успішна кар’єра»

Підготовка та розробка проекту для конкурсу "Проекти міжнародної співпраці"

Людський фактор в партнерстві

Мова жестів, перформанси та виступ у бліндажі: фестиваль «З країни в Україну» на Луганщині

Гід музею "Третя після опівночі" Ігор Кушнір: "Я хочу щоб була відсутня дискримінація за ознакою інвалідності"

Чому Василівський старостинський округ депресивний?