Уроки волонтерства у школах підтримують досвідчені активісти та знаменитості

Нещодавно дві відомі українські співачки, Люся Кава та Ольга Цибульська підтримали проєкт  «Шкільний урок волонтерства» та провели уроки для учнів шкіл у Києві та Бучі. Під час заходу діти дізналися, ...

Додано:
9.departament

N12_9847
Уроки волонтерства у школах підтримують досвідчені активісти та знаменитості

Нещодавно дві відомі українські співачки, Люся Кава та Ольга Цибульська підтримали проєкт  «Шкільний урок волонтерства» та провели уроки для учнів шкіл у Києві та Бучі. Під час заходу діти дізналися, як допомагати іншим, а також отримали практичні навички з волонтерської роботи.

У межах програми «Шкільний урок волонтерства» понад 1300 шкіл України та за її межами провели 45-хвилинні уроки, на яких досвідчені активісти, вчителі та знаменитості розповідали школярам, як маленькими кроками досягти значних результатів, та діляться інструментами, що допоможуть їм долучитися до волонтерського руху

Раніше такі уроки в різних містах України провели Alyona Alyona, PROBASS ∆ HARDI та Міла Нітіч.

За даними U-Report, 90% опитаних підлітків хочуть бути корисними для України в той чи інший спосіб, зокрема — як волонтери. 

Кава

Завдяки ініціативі «Шкільний урок волонтерства», яку підтримують ЮНІСЕФ, Міністерство освіти і науки та Міністерство молоді та спорту, понад 30 000 школярів дізналися більше про волонтерський рух і отримали практичні навички. Програма покликана залучити їх до волонтерської роботи, розвивати лідерські якості, організаційні здібності, наполегливість і впевненість. Організатори сподіваються, що проєкт допоможе підтримувати психічне та фізичне здоров’я школярів під час війни.

Долучитися до ініціативи «Шкільний урок волонтерства» може кожна школа, достатньо лише залишити заявку на сайті. Організатори нададуть усі необхідні матеріали та допоможуть провести урок у зручному форматі.

«Шкільні уроки волонтерства» триватимуть до червня 2024 року як у школах великих міст, так і в закладах освіти менших населених пунктів, у тому числі — у селах. Також заплановані онлайн-уроки з підлітками, які вимушено покинули домівки й перебувають за кордоном.

N12_9823 

Ініціатори проєкту — ГО «Українська Волонтерська Служба» та ГО «Рух Олександра Педана “JuniorS”» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту. 


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Детінізація тютюнового ринку та результати євроінтеграційної акцизної політики в Україні

Акліматизуватись до змін в часи кризи

Курс з цифрової освіти для українських школярів продовжує роботу у 2024 році

Запровадження громадського бюджету в умовах воєнного стану: роз’яснення експертів U-LEAD

«Майдан навчив нас вірити у перемогу»: обговорення документального фільму «Євромайдан. Чорновий монтаж»

День пам’яті майданівця та Героя України Тараса Матвіїва провели у Музеї Майдану