Унікальні історії: як українські діти знаходять свій шлях в умовах війни

«Хроніки дітей війни» – це 8 відеоісторій дітей-переселенців з різних куточків України, відзнятих в рамках нового проєкту БФ «Голоси дітей». Герої проєкту продають свої малюнки й збирають кошти на ...

Додано:
Press Voices

Копія _DSC03721 1
Унікальні історії: як українські діти знаходять свій шлях в умовах війни

«Хроніки дітей війни» – це 8 відеоісторій дітей-переселенців з різних куточків України, відзнятих в рамках нового проєкту БФ «Голоси дітей». Герої проєкту продають свої малюнки й збирають кошти на ЗСУ. Прибирають сміття в парку. Планують зіграти українську музику усьому світу. І точно знають: війна не вкраде їхні мрії!

Маша Ларіна – професійна спортсменка, яка готувалася до світових змагань під звуки обстрілів у підвалі. 24 лютого 2022 р. Маша, 17-разова чемпіонка України зі штовхання ядра та метання диска, зустріла в рідному Торецьку. Понад місяць сім’я фактично жила у підвалі, ховаючись від російських снарядів. Та дівчина вперто продовжувала тренуватися навіть у сховищі. «Я мріяла представляти Україну на чемпіонаті світу. Я не могла дозволити війні забрати мою мрію!» – каже Маша. Зрештою дівчина виїхала з Торецька евакуаційним потягом. А кілька тижнів тому, у свій 18-й день народження, Маша виступала на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів 2022 у Колумбії! Дівчина увійшла до двадцятки найкращих спортсменів. Але нині їй доводиться шукати можливість тренуватись за власний кошт.

Хроніки дітей війни

Історій дітей – переселенців тисячі, мільйони. Їм важко, та мрії українських дітей сильніші за війну!

Проєкт «Хроніки дітей війни» реалізовується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Безпека, укриття та наслідки обстрілів: як херсонці оцінюють ситуацію в місті

"Бачу справи твої, людино!": картину з Майдану представили у Києві

“Сучасний спеціаліст із кібербезпеки — хто він?”: відбувся Діалог в межах програми “Діалог про кібербезпеку”

Розвиток міжмуніципальних соціальних послуг у громадах Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» - перші результати ініціативи

У відновленні Менщини задіяно 30 міжнародних організацій

Взаємодія влади та громадянського суспільства: які виклики в умовах війни?