Унікальні історії: як українські діти знаходять свій шлях в умовах війни

«Хроніки дітей війни» – це 8 відеоісторій дітей-переселенців з різних куточків України, відзнятих в рамках нового проєкту БФ «Голоси дітей». Герої проєкту продають свої малюнки й збирають кошти на ...

Додано:
Press Voices

Копія _DSC03721 1
Унікальні історії: як українські діти знаходять свій шлях в умовах війни

«Хроніки дітей війни» – це 8 відеоісторій дітей-переселенців з різних куточків України, відзнятих в рамках нового проєкту БФ «Голоси дітей». Герої проєкту продають свої малюнки й збирають кошти на ЗСУ. Прибирають сміття в парку. Планують зіграти українську музику усьому світу. І точно знають: війна не вкраде їхні мрії!

Маша Ларіна – професійна спортсменка, яка готувалася до світових змагань під звуки обстрілів у підвалі. 24 лютого 2022 р. Маша, 17-разова чемпіонка України зі штовхання ядра та метання диска, зустріла в рідному Торецьку. Понад місяць сім’я фактично жила у підвалі, ховаючись від російських снарядів. Та дівчина вперто продовжувала тренуватися навіть у сховищі. «Я мріяла представляти Україну на чемпіонаті світу. Я не могла дозволити війні забрати мою мрію!» – каже Маша. Зрештою дівчина виїхала з Торецька евакуаційним потягом. А кілька тижнів тому, у свій 18-й день народження, Маша виступала на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів 2022 у Колумбії! Дівчина увійшла до двадцятки найкращих спортсменів. Але нині їй доводиться шукати можливість тренуватись за власний кошт.

Хроніки дітей війни

Історій дітей – переселенців тисячі, мільйони. Їм важко, та мрії українських дітей сильніші за війну!

Проєкт «Хроніки дітей війни» реалізовується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Настільна гра «Women IN: Leadership and Business»: жіноче лідерство та командна робота

Свіже тижневе в Просторовій Біржі Праці: вакансії в Києві, регіонах та віддалено

Експерти ГО "Інститут громадянського суспільства" провели менторські сесії щодо створення індустріальних парків та залучення інвестицій

Оголошено результати відбору молодіжних центрів у межах проєкту #МолодьТуТ

Освітяни Саратської громади на Одещині завершили комплексне навчання з домедичної підготовки

У Недобоївській громаді Чернівецької області відкрили громадську кухню за підтримки Програми USAID DOBRE