UNEW.Digital – нова ініціатива для жінок

30 листопада стартує програма “UNEW”, у якій кожна учасниця зможе покращити свої цифрові навички та стати частиною сучасної жіночої спільнотиВід 30 листопада 2021 року по 15 січня 2022 року буде ...

Додано:
Ilya Chupilcka

pexels-fauxels-3184407
UNEW.Digital – нова ініціатива для жінок

30 листопада стартує програма “UNEW”, у якій кожна учасниця зможе покращити свої цифрові навички та стати частиною сучасної жіночої спільноти

Від 30 листопада 2021 року по 15 січня 2022 року буде відкрита реєстрація на участь у програмі “UNEW” – першій спільноті в Україні, що дозволить жінкам не тільки здобувати нові практичні знання, а й застосовувати їх тут і зараз, сміливо й успішно реалізовувати власні цифрові ініціативи на рівні регіонів та цілої країни. Масштабно? Ви навіть не уявляєте, наскільки!

Баннер_анонс (1)

Для кого наш програма? Для лідерок місцевого самоврядування, які прагнуть змін, і громадських активісток, які живуть проблемами свого регіону і цілої країни.

На учасниць, які пройдуть у шорт-лист UNEW, чекатимуть кілька етапів програми – двомісячне навчання, чотири навчальні модулі, робота з менторами, які посідають найвищі позиції у великих міжнародних компаніях та очолюють цифрову трансформацію України, та фахова підтримка для підготовки власного цифрового рішення.

У програмі “UNEW” ми день у день разом будуватимемо справжню жіночу команду мрії, здатну змінити окремі частинки цілого та зібрати докупи пазл – технологічну сучасну Україну, на яку рівняється світ. Разом ми проведемо інтенсиви, навчимось знаходити цифрові рішення, усунемо сумніви та підтримаємо ваші мрії: застосувати новітні можливості для щасливої країни”, – розповідає про проєкт його ідейна засновниця Надія Васильєва.

У кожної з учасниць UNEW є шанс стати digital-лідеркою та найкращою версією себе просто зараз. Створювати та впроваджувати інновації у життя, трансформувати себе і стати однією з лідерок та очолити нову генерацію жінок, які будують новий сучасний світ. Ви з нами? Тоді реєструйтесь за посиланнямдо 15 січня – та рушаймо у найзахопливішу мандрівку разом. Кількість місць у програмі обмежена.

Програма реалізується Програмою EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією. За підтримки Міністерства цифрової трансформації та DTI.

 


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Підсумки 2021 та тренди 2022 року для організацій, партнерств та коаліцій

Опитування соціальних підприємців та можливість отримати ресурси для промоції

Запущено краудфандингову кампанію: піар і реклама

Стартував дослідницький проєкт з удосконалення інформаційної політики органів місцевого самоврядування

Триває проєкт «Екологічний контроль громади»

Документальний серіал про психологічну реабілітацію ветеранів АТО/ООС вийде на екрани вже у березні