Український Південь вартий уваги

Центр близькосхідних досліджень (AMES)  на підсумковому заході проєкту “Попередження конфліктів у Південній Україні“, який здійснюється за сприяння National Endowment for Democracy, представить ...

півконфа — копия
Український Південь вартий уваги

Центр близькосхідних досліджень (AMES)  на підсумковому заході проєкту “Попередження конфліктів у Південній Україні“, який здійснюється за сприяння National Endowment for Democracy, представить результати моніторингу людської безпеки, резюме фокус-групових опитувань.

Конференція “Українське міжмор’я: стабілізація у час викликів” проходитиме 18-19 червня в м. Києві

Будуть обговорені рекомендації, а також на панельних дискусіях йтиметься про безпеку і розвиток півдня Херсонської і Запорізької областей.

У зв’язку з карантинними умовами є певні обмеження щодо чисельності учасників, тому прохання заздалегідь зголошуватися за адресою [email protected] (керівник проекту Сергій Данилов).

Проект є продовженням і територіальним розширенням двох попередніх аналогічних проектів, виконаних протягом 2017-2019 років на території південних районів Херсонської та Запорізької областей, , у т.ч. які безпосередньо прилягають до адміністративного кордону окупованого Росією Криму та у відповідних обласних центрах. Рекомендації, напрацьовані на підставі досліджень й обговорень в експертних колах, були передані низці органів державної влади та місцевого самоврядування, викликали зацікавлення і значною мірою враховані. 

Детальніше https://uames.org.ua/ukrainskyj-pivden-poperedyty-konflikty-spryiaty-rozvytku/

Наш Південь вартий уваги!


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Координація цифровізації - в Івано-Франківську працює робоча група

Участь у Менторській програмі: виклик чи можливості?

«Як діти в школу», або Як вінницькі депутати виконують обов’язок участі в засіданнях міськради

На Донеччині ветерани АТО відвідали семінари з питань особистісного розвитку та працевлаштування

Жінки, мир, безпека: створюємо місцеві рішення разом

Третина підприємців вважає, що для успіху бізнесу важливі неформальні стосунки з владою — результати опитування бізнесу