Український кейс Motherland Pride отримав срібло на Каннських левах 2021

Кейс Motherland Pride, створений Saatchi & Saatchi Ukraine у партнерстві з Dronarium Ukraine для KyivPride, отримав срібного лева у категорії Outdoor на одному з найбільших та найпрестижніших ...

Додано:
Yulia

CANNESfin-e1624517085519
Український кейс Motherland Pride отримав срібло на Каннських левах 2021

Кейс Motherland Pride, створений Saatchi & Saatchi Ukraine у партнерстві з Dronarium Ukraine для KyivPride, отримав срібного лева у категорії Outdoor на одному з найбільших та найпрестижніших світових фестивалів реклами Каннських левах 2021. Усього до категорії було подано більше 2 000 робіт. Це перше срібна нагорода у межах фестивалю, яку отримала за свою ідею українська кампанія.

CANNESfin

Щороку громадська організація KyivPride, що бореться за права ЛГБТ+-спільноти в Україні, організовує Марш Рівності, який має на меті привернути увагу суспільства до проблем спільноти та питань рівності. Та у 2020 році усі масові скупчення та будь-які офлайн-заходи були відмінені через пандемію. 

“Зважаючи на реалії українського суспільства й багаж стереотипів, який воно несе через століття, ми розуміємо, що Марш Рівності – це захід, що має більш широке значення. Він відстоює не лише права конкретної спільноти, а питання рівності і права людини загалом. Щороку до нас приєднувались тисячі людей. І ми разом йшли, щоб актуалізувати ці питання перед суспільством – гучно і яскраво”, – зазначила Оксана Солонська, проєктна менеджерка ГО КиївПрайд.  

Щоб продовжити традиції KyivPride й у нових умовах гучно підняти питання прав ЛГБТ+ спільноти команда вирішила звернутись до символізму та технологій. 

“Ми вирішили переосмислити значення й роль матері та батьківщини у житті людини. Мати – почує, зрозуміє та підтримає. І мати, і батьківщина – люблять і приймають усіх своїх дітей. Так з’явилась ідея підняти у повітря величезний прапор із символікою ЛГБТ+. Ми бачили перформанси із прапорами на дронах від Dronarium Україна, тож звернулись до них. З допомогою вантажного дрона команда піднесла прапор до меча монументу “Батьківщина-мати”. Прапор затримався у повітрі так, що склалося враження, ніби він майорить на самому мечі, що зафіксував інший дрон”, – прокоментував ідею Костя Шнайдер, креативний директор Saatchi & Saatchi Ukraine та Publicis Groupe.

“Проект розійшовся у світових ЗМІ за один вечір. Коли перший контент потрапив у мережу, почалися коментарі та шери як однодумців, так і антагоністів. Обговорення неслось у соцмережах, онлайн-ЗМІ та на телеканалах, з’являлись новини і згадування – в Україні та за кордоном. Люди та медіа самостійно масштабували проект: жодного посіву та “0” медійних витрат. Завдяки простій крутій ідеї та цьому “одному учаснику” ми отримали максимальну видимість Прайду у світі без загрози для здоров’я учасників”. – додав Сергій Білошицький, креативний директор Saatchi & Saatchi Ukraine.

Завдяки перемозі у категорії Outdoor агенція Saatchi & Saatchi Ukraine (входить до складу комунікаційної групи Publicis Groupe Ukraine) стала першою українською креативною агенцією, що за свою ідею завоювала срібло на Каннському фестивалі. Цього року на Cannes Lions учасники подали майже 30 000 робіт, що ускладнило конкуренцію, адже у 2020 році фестиваль відмінили через пандемію. Кейс можна подивитись за посиланням.


Тематика публікації:           

Останні публікації цього розділу:

Юні бізнесмени, школярі-змінотворці й освітні міні-хаби - як відновлюють освіту на Миколаївщині та Херсонщині

Про план відновлення у своїй громаді знають лише 4% мешканців - результати опитування ГО «Проти Корупції»?

У Тернополі експонується виставка про "справи Майдану"

УМПД: міжнародна спільнота має підтримати реформу деінституціалізації для розвитку України

Правозахисники вказують на збільшення кількості обшуків у Криму

Мандрівна виставка «На Зламі» відвідала 50-те місто