Українські жінки-громадські діячки мають бути більш активними на міжнародній арені – Анна Горбань

  «У березні я відвідала ООН,  а саме 63-ю Сесію Комісії зі Статусу Жінок (CSW). Для участі в якій в цьому році було зареєстровано біля 10 000 учасниць з усього світу Це - прекрасна можливість ...

Додано:
Anna Gorban

Звернення Анни Горбань до Генсека ООН.
Українські жінки-громадські діячки мають бути більш активними на міжнародній арені – Анна Горбань

  «У березні я відвідала ООН,  а саме 63-ю Сесію Комісії зі Статусу Жінок (CSW). Для участі в якій в цьому році було зареєстровано біля 10 000 учасниць з усього світу Це – прекрасна можливість заявити про проблеми своєї країни, та знайти міжнародних партнерів. Проте, нажаль, українські громадські діячки рідко беруть участь в таких заходах,» – зазначила голова ГО «Розумне майбутнє нації» Анна Горбань.

   «Я їхала з конкретними цілями, одна з яких – привернути увагу міжнародної спільноти до проблем, які і досі в нашій країні лишаються не вирішеними. У мене це вийшло (Звернення Анни Горбань до Генерального Секретаря ООН). Тепер я чекаю на дотримання Генсеком свого слова,» – ділиться громадська діячка. «Я маю активну громадянську позицію і розуміла, що не маю права не скористатися можливістю потрапити на міжнародний захід такого високого рівня. Адже Комісія зі Статусу Жінок (CSW) є функціональною частиною Економічної і соціальної ради (ECOSOC). Щороку на заходи Комісії до Штаб-квартири ООН в Нью Йорку з’їзжаються жінки зі всього світу, які є небайдужими до ситуації в їх країні, які готові рішуче діяти, брати на себе відповідальність. Незважаючи на світові тенденції гендерної рівності, для багатьох жінок такі зустрічі є додатковою можливістю проявити свою активну громадянську позицію та вплинути на політичну ситуацію в своїх країнах,» – зазначила голова української громадської організації.

 «Метою CSW є підготовка рекомендацій і доповідей до Ради (ECOSOC) про надання жінкам у всьому світі більше прав в економічній, політичній, соціальній, освітній та цивільній сферах,» – зазначає Анна Горбань. 

     «Важливим є те, що по закінченні Сесії, висновки, зроблені під час роботи впродовж 2-х тижнів у штаб-квартирі, будуть перетворені у конкретні рекомендації щодо діяльності урядів, міжнародних організацій тощо,» – вказує українська громадська діячка. 

         «Сесія Комісії зі Статусу Жінок – це те місце, де ви абсолютно спокійно в кулуарах, в сесійній залі, на вечорі зустрічі делегаток в національних вбраннях, можете зустріти президентів крупних міжнародних фондів, директорів міжнародних організацій. Українок, які живуть в США, і використовуючи свої міжнародні зв’язки і досвід, намагаються впливати на покращення становища в Україні.» – ділиться враженнями Анна Горбань. «Ви можете задати своє питання, передати і дізнатися необхідну вам інформацію з перших вуст, налагодити контакти для подальшої співпраці. Адже там ви зустрінете однодумців, які так само як і ви шукають, а головне – завжди знаходять можливості для розвитку своїх країн.»

 


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

У Харкові облаштують школи в протирадіаційних укриттях

Які проблеми є найгострішими для мешканців звільнених територій? Презентовано результати дослідження

Програма USAID «Мріємо та діємо» організовує навчання для дітей, що опинилися в складних життєвих обставинах

Понад 75 тисяч звернень. Юристи-волонтери з Кривого Рогу вже рік консультують ЗСУ, їхні родини та ВПО

Greencubator запускає навчання для майбутніх зелених підприємців

30 українських громад створять комунікаційні стратегії