Українські студенти переплачують за проживання в гуртожитках

Чи знали ви, що сума оплати за проживання в гуртожитку не може перевищувати 40% від мінімальної академічної стипендії? Для університетів, інститутів, академій це 520 грн на місяць, а для коледжів та ...

Додано:
Antonina Khabulia

КЕША_2
Українські студенти переплачують за проживання в гуртожитках

Чи знали ви, що сума оплати за проживання в гуртожитку не може перевищувати 40% від мінімальної академічної стипендії? Для університетів, інститутів, академій це 520 грн на місяць, а для коледжів та технікумів – 392 гривні.

Команда проекту WikiInvestigation розробила рейтинг недоброчесності ВНЗ на платформі громадських розслідувань wikiinvestigation.org. Рейтинг недоброчесності оновлюється з кожною скаргою студента про переплату за гуртожиток.

Дізнайтеся, яку суму завинив вам ВНЗ й ініціюйте його перевірку.

За результатами опублікованих скарг Ви можете стати співавторами звернення з пропозиціями законодавчих змін в Міністерство освіти і науки України.

Платформа WikiInvestigation створюється Фондом інновацій та розвитку (IDF) в рамках проекту “Підтримка запобігання корупції та розслідування за допомогою громадянської участі на місцевому рівні” за підтримки Європейського Союзу.

Стежте за оновленнями платформи у Фейсбуці.

 


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

На Чернігівщині вчились виявляти прямі та непрямі прояви домашнього насильства

На Docudays UA запустять лабораторію для активістів і документалістів

Успішні жінки в STEM розповіли про свої стратегії, таланти, емоції та мотивацію

Переможці першого етапу проекту «Моя кар’єра в Україні» зустрілись із Топ-менеджерами на регіональній конференції у Києві

5 питань щодо кар’єрного шляху в фармацевтиці: відповіді успішних жінок сфери

Родички українських моряків-військовополонених виступили на засіданні Радбезу ООН