Українські креатори створили незвичні музичні постери про війну

Для цьогорічного сезону музичних фестивалів у світі команда Publicis Ukraine створила серію постерів #StopSorrowland2022, які будь-хто охочий може роздрукувати та розмістити у своєму місті. Вперше ...

Додано:
Yulia

SL_4site_pr
Українські креатори створили незвичні музичні постери про війну

Для цьогорічного сезону музичних фестивалів у світі команда Publicis Ukraine створила серію постерів #StopSorrowland2022, які будь-хто охочий може роздрукувати та розмістити у своєму місті. Вперше вони з’явились на Інстаграм-сторінці ukraine.ua. 

На перший погляд, постери схожі на звичні плакати з анонсами музичних фестивалів. Та потім стає зрозуміло, що “лайн-ап” дуже відрізняється. Через музичну метафору команда показала, що війна це “подія”, яку ніхто і ніколи не захоче у своєму місті. Адже у її “програмі” замість приємних мелодій та улюблених виконавців тільки смерть, злочини, втрати та вимушені переселення. А замість хорошої різноманітної музики повітряні тривоги та обстріли. 

Проект розрахований на аудиторію іноземців у містах та селах по усьому світові, для яких літо та осінь – пора музичних фестивалів та відпочинку. Ініціатива має на меті привернути їх увагу до війни, яка продовжується в Україні. На постерах розміщений QR-код, що веде на сайт ukraine.ua. Там є інформація про наслідки російської агресії, актуальну ситуацію в країні та можливості допомогти українцям у цій біді.

Завантажити постери можна за посиланням: https://bit.ly/3A8nOtZ.

ukraine.ua офіційний вебсайт України. Інформація на ньому підтверджена Міністерством закордонних справ України. 

Publicis Ukraine креативна агенція, що входить до складу Publicis Groupe Ukraine, найбільш креативної комунікаційної групи в країні*.  

*за результатами рейтингу ВРК


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

ГО «Чайка» відкрила Громадський центр сприяння доступу до правосуддя на Київщині

Дані Порталу ІПВГ: прозорість та підзвітність видобувного сектору

У Відні відбулася акція «росія – ядерний терорист»

Громади-партнерки Програми USAID DOBRE допомагають одна одній у відновленні

Відновлювальні джерела енергії — важливі елементи енергетичної безпеки громад

Виклики та перспективи надання соціальних та реабілітаційних послуг в громадах Львівщини та Закарпаття