Українська Миротворча Школа, 8 сезон, 2 сесія

У чарівному осінньому Львові Українська Миротворча Школа (УМШ) вже вдруге проводить навчальну сесію, під час якої обговорюється тематика конфліктів та розвитку в громадах. Вже традиційно ця сесія ...

peace-school
Українська Миротворча Школа, 8 сезон, 2 сесія

У чарівному осінньому Львові Українська Миротворча Школа (УМШ) вже вдруге проводить навчальну сесію, під час якої обговорюється тематика конфліктів та розвитку в громадах.

Вже традиційно ця сесія організується в співпраці з Українським Католицьким Університетом, фахівці якого презентують позитивний досвід соціальної роботи в західних областях України.

Серед слухачів УМШ є представники Луганської, Донецької, Полтавської, Запорізької, Херсонської, Рівненської областей, та АР Крим. Програма сесії поєднує в собі як лекційний матеріал, так і відпрацювання практичних навичок в ігровій та тренінговій формах.
Зокрема концептуальний погляд на історію України та вплив минулого на сучасний стан речей представив Олександр Зінченко.
Конфліктологічний інструментарій розбирали разом з Ігорем Семиволосом, Сергієм Даниловим та Олександром Звонком, останній провів для слухачів декілька тренінгів в рамках продовження курсу «Основи медіації».

Родзинками сесії стали соціально моделючі ігри “Репортаж”, “Хитрий сусід” та “Громадська рада”, розроблені Дмитром Звонком. Досвід команди тренерів з проведення цих ігор в громадах України дозволив ширше подивитися на місцеві проблеми.
Інноваційна гра ”Наша земля: Конструктор конфлікту”, розроблена експертом Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Максимом Майоровим, що пояснює як працює пропаганда, викликала бурхливе обговорення.
Ігри дозволили учасникам пережити, відрефлексувати, якісно проаналізувати та оцінити новий досвід та подивитися на, здавалося б, очевидні речі під іншим кутом зору.

Окрема подяка пані Світлані Стельмах та всій команді факультету соціальної роботи УКУ, зокрема радниці мера Львова з соціальної роботи пані Оксані Рубай та директорці міського центру соціальних служб пані Аллі Горбач.

П’ять днів навчання пролетіли, як один.

умш

Проект реалізується Центром близькосхідних досліджень (AMES) за сприяння Kurve Wustrow (Німеччина).

З запитаннями, пропозиціями співпраці тощо прохання звертатися до виконавчого директора AMES Ігоря Семиволоса: [email protected]


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

Психологічна підтримка населення: безкоштовна гаряча лінія

Як повномасштабна війна РФ проти України змінила життя кримчан — думки влади та правозахисників

Діти-переселенці можуть отримати допомогу від держави

У Запоріжжі волонтери запустили “гарячу лінію” допомоги людям під час війни

Кампанію електронного декларування доходів у 2022 році продовжено

П'ять порад від УВС: як ефективно спланувати роботу з волонтерами під час війни