Українська молодь підтримує ВПО під час війни
Як знайти роботу та почати життя з початку? Як не загубитися у вирі останніх подій? Як опанувати нову професію і віднайти себе у новій сфері? Майже кожен українець, який виїхав з окупованих територій ...
Додано:
polly
Як знайти роботу та почати життя з початку? Як не загубитися у вирі останніх подій? Як опанувати нову професію і віднайти себе у новій сфері? Майже кожен українець, який виїхав з окупованих територій або з небезпечних регіонів, разом із будинком залишив там і своє колишнє життя, хоча б раз задавав собі бодай одне з вищезгаданих питань. Сьогодні багатьом із нас доводиться адаптуватися до нових реалій. Тож, домоготи українцям краще пристосуватися до зовсім інших умов життя, вирішили волонтери Всеукраїнського молодіжного руху Let’s do it Ukraine.
З 4 по 29 вересня 2022 року у Чернівцях в рамках реалізації міжнародного гуманітарного проєкту “Let’s do it Ukraine SOS” та Всеукраїнського проєкту “Чисті пляжі разом!” відбулася серія безкоштовних тренінгів для внутрішньо-переміщених осіб.
Ініціатива наживо об’єднала 97 учасників з Херсонської, Київської, Харківської, Миколаївської та Дніпропетровської областей. Учасники приєднувалися і онлайн, мали змогу прослухати тренінги, особисто поспілкуватися з експертами, поставити запитання, обмінятись контактами та досвідом.
Загалом тренінги охопили 3212 глядачів у Фейсбук трансляціях.
Зокрема, були висвітлені наступні теми:
- Екологічний рух та його розвиток, екологічні проєкти до яких можна долучатись, від мрій до дій
- SMM
- Волонтерство як новий образ життя
- Як знайти роботу в нових реаліях
- Громадський активізм
- Проектний менеджмент
- Фандрайзинг
Спікерами виступили: Людмила Романчук – обласний координатор Всеукраїнського молодіжного руху Let’s do it Ukraine, Валерія Чобан – SMM – спеціаліст Чернівецької асоціації велосипедистів, Олександр Науменко – засновник громадської організації “Екорейдери”, Семен Кошоватий – керівник центрального офісу Let’s do it Ukraine, амбасадор організації “Будуємо Україну Разом”, Сергій Щербань – голова Фандрейзингової служби у ФРІ Чернівці, а також представники Чернівецького обласного центру зайнятості.
Тренінги проводилися на базі Let’s do it Ukraine House – це будинок та, водночас, коворкінг-центр для внутрішньо-переміщених осіб та громадських активістів, де вони мають безпечне місце для проживання, розвитку та віддаленої роботи.
Серію інформаційно-просвітницьких тренінгів для ВПО реалізовано в рамках міжнародного гуманітарного проєкту Let’s do it Ukraine SOS. Організатор Всеукраїнський молодіжний рух “Let’s do it Ukraine” за підтримки компанії PepsiCo Україна.
Слідкуйте за анонсами у новинах на сайті: www.letsdoitukraine.org.