Українська драматургиня і режисерка Катерина Лук’яненко отримала грант від EFFEA

European Festivals Fund for Emerging Artists (EFFEA) – це програма фінансування, яка надає можливість молодим артистам виступати на фестивалях, що відбуваються в різних країнах Європи. EFFEA створена ...

333062370_509356928032610_4469516518493088555_n
Українська драматургиня і режисерка Катерина Лук’яненко отримала грант від EFFEA

European Festivals Fund for Emerging Artists (EFFEA) – це програма фінансування, яка надає можливість молодим артистам виступати на фестивалях, що відбуваються в різних країнах Європи. EFFEA створена з метою підтримки та популяризації молодих обдарованих артистів у всіх сферах мистецтва. Це може бути музика, театр, танці, цирк, візуальне мистецтво та багато іншого. Учасники програми отримують фінансову підтримку для своєї участі в фестивалях, а також можливість представляти свої творчі роботи перед міжнародною аудиторією. Це відмінна можливість для молодих артистів отримати незабутній досвід та зробити крок до світової слави.

Серед переможців конкурсу 2022 року є й український проєкт “Шосте чуття” режисерки та драматургіні Катерини Лук’яненко.

У рамках проєкту протягом 2023 року планується професійна мобільність самої Катерини Лук’яненко, а також Дар’ї Іванової-Гололобової – науковиці, викладачки КНУТКІТ ім. Карпенко-Карого та продюсерки проєкту. Мисткині відвідають три професійні міжнародні фестивалі театрів ляльок – в Італії, Словенії та Фінляндії. У рамках подорожей відбудуться показ інклюзивної вистави з урахуванням сприйняття незрячих та слабозорих глядачів “Хто росте у парку”, воркшоп щодо створення вистави такого формату та презентація (прес-конференція) проєкту. 

Фіналом воркшопу стане створення перформансу з урахуванням сприйняття незрячих та слабозорих глядачів та відкритий показ для глядачів.

EFFEA є ініціативною European Festivals Association (EFA), діяльність якої відбувається за підтримки програми ЄС “Креативна Європа”. 

Контакти Бюро в Україні: 

https://creativeeurope.in.ua
creativeeurope.in. [email protected]
Telegram-канал: https://t.me/creativeeuropeua


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Разом ми – Шелтер»: на Київщині відремонтували заклад «Зоряний», де живуть вимушені переселенці

Що Україна вже зробила для вступу в ЄС: сфера довкілля та зміна клімату

Громадські ради: додатковий ресурс чи тягар влади?

70 авторів, 750 глядачів і нові локації: підсумки Mykolaiv ART Week у цифрах

Всесвітній день привернення уваги до проблем деменції та хвороби Альцгеймера

В Ужгороді розпочалося навчання із створення та управління молодіжними центрами