Українка відкриватиме 75 церемонію спеціальної сесії Генеральної асамблеї ООН з приводу питань ВІЛ та СНІД

Вже 8 червня у Нью-Йорку відбудеться 75-а церемонія відкриття спеціальної сесії Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй з приводу питань ВІЛ та СНІД.Саме сесія, що стосується теми ВІЛ та ...

Додано:
Liudmyla Osypchuk

194268467_2945307852412873_3545042189703658976_n
Українка відкриватиме 75 церемонію спеціальної сесії Генеральної асамблеї ООН з приводу питань ВІЛ та СНІД

Вже 8 червня у Нью-Йорку відбудеться 75-а церемонія відкриття спеціальної сесії Генеральної асамблеї Організації Об’єднаних Націй з приводу питань ВІЛ та СНІД.

Саме сесія, що стосується теми ВІЛ та СНІД відбувається один раз на 5 років.

Представниками регіону Україна було обрано – лідерку міжнародного громадського руху «Teenergizer» – Яну Панфілову, яка з раннього дитинства живе з ВІЛ,  та міністра охорони здоров’я України – Віктора Ляшка.

Яну Панфілову було обрано говорити перед всім світом від імені всіх ВІЛ-позитивних людей. Більш того, українській активістці  було надано честь відкривати сесію Генасамблеї ООН разом з Шарліз Терон!

Головними меседжами громадської діячки на Генасамблеї ООН будуть:

  • Людина важливіша всіх паперів та бюрократичних процесів
  • Метальне та психологічне здоров’я людей основна база призупинення ВІЛ\СНІД
  • Мотивація до глобальних змін фокусів та акцентів пріоритетності з боротьби ВІЛ\СНІД

Громадська організація «Teenergizer» вже 6 років працює над тим, аби ВІЛ-позитивні люди в Україні та по всьому світові почували себе вільними, щасливими, а найголовніше не самотніми.

Кожен тренінг, кожна група підтримки, кожне слово наших консультантів – все направлено на те, щоб в один день ми прокинулися в суспільстві, в якому більше немає стигми, немає дискримінації і в якому не вмирають люди. Люди, які мають доступ до АРВ-терапії, але відчувають самотність і неприйняття світом.

Також Уряд України визнає провідну роль громадянського суспільства у відповіді на СНІД.  У 2020 році держава профінансувала 7,5 мільйона доларів лише на програми профілактики, догляду та підтримки ВІЛ за якими  90 НУО отримали державні контракти і надали послуги понад 268 000 представників ключових груп населення. Ці послуги включали тестування на ВІЛ, консультування, надання презервативів, обмін шприців та голок. Також 34 000 ЛЖВ, які розпочали лікування, отримали консультації щодо дотримання АРТ та необхідну підтримку. Таку ж суму передбачено в державному бюджеті України і на 2021 рік.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Відкриваємо шлях до майбутнього за допомогою "НАВІГАТОРА МАЙБУТНЬОГО"

Що думаєте про тему деінституціалізації?

Skills4Recovery та JA Ukraine провели ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024 у Чернівцях

У Сумах хаб ІМІ надає медійникам техніку та захисне спорядження

Юридичне\Волонтерське для ГО, волонтерів та активістів

Відбувся круглий стіл “Наш Південь: ідентичності в умовах війни”