Україна наповнена агентурою РФ. Інфобюлетень Є-SOS від 16 квітня

Україна готується до війни, її наближення відчувається в повітрі і тяжіє над суспільством. Антитерористична операція на Сході країни із залученням Збройних Сил України триває, в уряді дискутують щодо ...

euromaidan_sos
Україна наповнена агентурою РФ. Інфобюлетень Є-SOS від 16 квітня

Україна готується до війни, її наближення відчувається в повітрі і тяжіє над суспільством. Антитерористична операція на Сході країни із залученням Збройних Сил України триває, в уряді дискутують щодо доречності введення воєнного стану. Партія регіонів, точніше, те, що від неї залишилося, відкрито підіграє стороні окупанта: на з’їзді депутатів оголошено вимогу надати російській мові статус другої державної.

«Пришестя» до Донецька втікача Януковича, який ймовірно знаходиться під контролем російської військової розвідки і якому в Москві знайшли чудове маріонеткове застосування, російські ЗМІ пророкують на 20 квітня. ГПУ обіцяє відразу ж надіти на нього наручники.

Кількість диверсантів, що виловлюються Службою безпеки просто вражає. Взагалі, дивує, як наша держава виживало з такими масштабами діяльності російської агентури. За останні дні українська контррозвідка припинила діяльність близько 40 співробітників спецслужб РФ, а також завербованих ними агентів. Диверсійними акціями на сході України відверто керують кадрові офіцери головного розвідуправління генштабу збройних сил РФ (таких затримано 23). Генпрокуратура стверджує, що на сьогоднішній день правоохоронні органи відкрили 214 кримінальних справ за фактами сепаратизму. Заарештовано 92 людини. Серед підозрюваних фігурують чиновники, політики, депутати місцевих рад і народні депутати. Припинено фінансування 14 банків, які були фінансовими майданчиками сепаратизму. Вже 300 кримінальних справ за цими фактами направлено до суду. Тим не менше, влада визнає, що кількість російських диверсантів на Донбасі збільшується: позавчора було 150 осіб, вчора додалося 300. Російські диверсанти, які захопили адмінбудівлі в Донецькій області, – це представники підрозділу “45 -й гвардійський полк повітряно-десантних військ” Кубинка – 1″, який розквартирований під Москвою, говорять наші силовики. Тим часом, українці в соцмережах поширюють авторобот «кураторів» сепаратистів. Скріншот.

Російська сторона почала захоплення заручників. У полоні в Слов’янську перебувають близько 50 українських військових, яких захопили російські спецназівці з технікою в Краматорську і привезли в місто під російським прапором. За словами одного з військових, загарбники кажуть, що ” через місяць-два вся Україна буде під нами”. ВІДЕО.

На автомобільній трасі поблизу міста Красний Луч Луганської області відбулося захоплення в заручники озброєними особами двох військовослужбовців однієї з військових частин Збройних сил України.

У Маріуполі військову частини № 3057 закидали коктейлями Молотова, вимагаючи “поділитися зброєю”. З військової частини почали стріляти на ураження. За попередніми даними, убитий 1 людину, 12 – поранені. ВІДЕО.

Один з керівників антитерористичної операції показав бойову гранату, які українські військові виявили після спроби захоплення аеродрому в Краматорську «мирними людьми». ВІДЕО.

На даний момент сепаратисти контролюють адмінбудівлі в 8 містах Донецької області, зокрема, в Макіївці, Маріуполі, Краматорську, Харцизьку, Єнакієвому. Було несанкціоновано перекрито рух на залізничній ділянці Краматорськ-Дружківка невстановленими особами. Не гаючи часу даремно, сепаратисти з автоматами Калашникова вже почали вимагати від бізнесменів Донбасу платити їм єдиний податок в 70 доларів США щомісяця. Від чоловіків вимагають вступати в армію самопроголошеної республіки. Інакше – виселення та конфіскація майна. ДОКУМЕНТ.

Українці самостійно намагаються запобігти проникненню сепаратистських груп на територію Сум, Запоріжжя та Дніпропетровська. Активісти будують блокпости. Формуються 7 батальйонів патрульної служби міліції особливого призначення з місцевих жителів. Всього планується створити 19 таких спецформувань. Інфографіка.

Українські військові затримали в Харківській області російську знімальну групу і спеціального кореспондента телеканалу «Росія». Вони встигли повідомити по телефону, що «з ними все гаразд».

Головне занепокоєння викликають заплановані на 17 квітня мітинги за цілісність України у Донецьку та Луганську. Сепаратисти заявили, що не заважатимуть їх проведенню. Проте, МВС закликає не брати участь в них, у зв’язку з тим, що може бути використано автоматичну зброю. Спецслужби тим часом повідомляють про підготовку провокацій: російські війська збираються вбити кілька сотень людей, а після цього РФ – ввести війська на територію України. Перша частина плану, до слова, дуже нагадує лютневі події в Києві з масовими розстрілами, про причетність до яких кримських Аксеновских «спецслужб» вже заявляли в СБУ раніше. Самі активісти закликають приїжджати до Донецька волонтерів-медиків.

17 квітня – черговий тест для світової спільноти. Відбудуться голосування за «українську» резолюцію в Європарламенті та чотиристоронні переговори в Женеві, які можуть стати тристоронніми, якщо РФ вирішить їх проігнорувати. Український МЗС везе до Швейцарії докази підтримки Росією терористів на сході України і вимогу до РФ забратися з території України – і з Східної частини, і з Криму.

За матеріалами Liga.net , ZN.UA , УП , Дощ, LB.ua , Укрінформ.
___________________________________________

Євромайдан SOS – ініціативна група для збору інформації про зниклих, побитих, затриманих та переслідуваних учасників Євромайданів в Києві та регіонах для подальшого сприяння у наданні цим особам юридичної та іншої допомоги.

ФБ-сторінка групи www.facebook.com/EvromaidanSOS
Сайт: euromaidansos.org
Гаряча лінія для зв’язку: 068 548 1241, 066 684 9830, 063 337 9573

Джерело : Євромайдан SOS


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Новий безоплатний курс про терапевтичне письмо від Ірени Карпи

В американському університеті презентували виставку з історії «Щедрика»

Клуб Добродіїв шукає менторів/ок для участі в проекті підтримки підлітків

"Майбутнє конкурентоспроможності Європи" та його уроки для євроінтеграції України

Рейтинг інституційної спроможності відновлення малих і середніх громад до 150 тис. мешканців на прикладі Дніпропетровської області (пілот)

Кодимська громада розпочала розробку стратегії розвитку