Учнів Миколаївщини забезпечили 470 планшетами та 500 шкільними наборами в рамках проєкту SOSДіти

Учням міста Миколаєва, а також Баштанської ТГ і Галицинівської ТГ передали 470 цифрових планшетів та 500 шкільних наборів в рамках Програми екстреного реагування SOSДіти, наданих партнерською ...

Додано:
Evgen Gomonjuk

планшети СОС ДІТИ Миколаїв
Учнів Миколаївщини забезпечили 470 планшетами та 500 шкільними наборами в рамках проєкту SOSДіти

Учням міста Миколаєва, а також Баштанської ТГ і Галицинівської ТГ передали 470 цифрових планшетів та 500 шкільних наборів в рамках Програми екстреного реагування SOSДіти, наданих партнерською організацією SOS Kinderdorf. Частину з них вже роздали родинам з дітьми, які найбільше потребують підтримки під час війни.

Завдяки новим електронним пристроям школярі зможуть долучатися до онлайн-уроків. Крім того, до канцелярського набору увійшло все необхідне, що потрібне дитині в школі: шкільні зошити, упаковка офісного паперу, олівці, ручки, фломастери, акварельні та гуашеві фарби, блокноти, палітра з альбомом для малювання, а також пластилін, набори кольорового картону й паперу, ножиці, лінійки, чинка, гумка, клей тощо.

планшети СОС ДІТИ Миколаїв

планшети СОС ДІТИ Миколаїв

планшети СОС ДІТИ Миколаїв

«Ці гаджети та шкільні набори стануть в нагоді малечі під час дистанційного навчання. Там є все необхідне, від зошитів і ручок з олівцями до наборів для малювання. Це все  допоможе дітям зручніше робити уроки. Та одночасно відволікатись від війни і боротись з тривогою», – каже Анна Ганжул, менеджерка проєкту.

Нове обладнання та шкільне приладдя миколаївським школярам передали німецькі партнери SOS Kinderdorf Deutschland та благодійники з МБО БФ «СОС Дитячі містечка».

Планшети та шкільні набори отримують діти, які мають проблеми з доступом до освітнього процесу через відсутність необхідного технічного обладнання. Розподіл допомоги серед миколаївських родин з дітьми, які найбільше її потребують, здійснюється через Службу у справах дітей Миколаївської міської ради, Миколаївський міський центр соціальних служб та адміністрації районів. З організацією видачі допомоги в Баштанській і Галицинівській територіальних громадах допомагають відповідні місцеві адміністрації.

планшети СОС ДІТИ Миколаїв

планшети СОС ДІТИ Миколаїв

планшети СОС ДІТИ Миколаїв

Проект #SOSДІТИ впроваджується МБО БФ СОС Дитячі Містечка України та Консорціумом партнерських організацій.

В Консорціум входять СОС Дитячі Містечка Україна, БФ «Помагаєм», БФ «Слов’янське серце», БО «Українська освітня платформа», ГО «Неємія», ГО «Волонтер», ВБО «Конвіктус», ГО «Дівчата», ГПО «Егіда-Запоріжжя», ГО «Інститут Креативних Інновацій», ГО «Відповідальні громадяни», ГО «Ресурсний центр громадських ініціатив».

КУ ММР «Агенція розвитку Миколаєва» є інформаційним партнером проекту у Миколаєві.


Тематика публікації:                                

Останні публікації цього розділу:

Завершився навчальний цикл Кроків «Розробка стратегії розвитку територіальної громади»

Україна очима міжнародних волонтерів: труднощі та перепони

У Яворівській громаді відбулася інтеграційна майстерня для представників бізнесу та влади

Волонтерську продукцію тепер презентують в одному з кращих краєзнавчих музеїв України

Новобілоуська громада на Чернігівщині розроблятиме план відновлення і розвитку

Вчителів і викладачів безкоштовно навчатимуть управлінню БПЛА